----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč

Parfémy

413 produktů

ISSORIA je značka, která Ti rozumí, která vnímá a věří Tvým vnitřním instinktům. ISSORIA je signálem nosu pro správný směr a je jen na Tobě, kterou vůní značky ISSORIA se necháš vést.

Značka ISSORIA představuje nový pohled na parfémy. Při jejich tvorbě jsme se soustředili zejména na vysokou kvalitu parfému samotného, na jeho vůni, výdrž a intenzitu s podílem vonných olejů 18 % a více. Naším cílem bylo vytvořit vůně, které vycházejí ze světoznámých značek, ale přece jsou jedinečné a zároveň dostupné pro každého. Protože víme, že krásně vonět si zaslouží každý jeden z nás.

Parfémy značky ISSORIA před uvedením do prodeje prošli dlouhodobým testováním, abychom Ti mohli nabídnout vůně, se kterými budeme 100% spokojeni. Vybírali jsme pro tebe kvalitní vonné esence, kladli jsme velký důraz na celkovou prezentaci, a výsledkem jsou parfémy, které Ti svojí vůní pomohou v životě udržet ten správný směr.

... číst více
 • ISSORIA Dámské vůně mohou zvýraznit tvoji ženskost, vášnivost, dobrodružnost, nebo naopak romantičnost a citlivost. Od jemných citrusových vůní přes vůni růže až po kořeněné svůdné vůně – to je výběr, který ti naše dámské parfémy nabízejí.

 • ISSORIA pánské parfémy tě zavedou do světa kvalitních mužných vůní, kterým se nedá odolat. Poznej nadčasové nebo moderní pánské vůně a vyber si z naší pestré nabídky pánských parfémů tu pravou.

 • Unisex vůně stírají hranice mezi pohlavími. Zapomeň na pravidla a škatulkování. Vyber si unisex parfém a pozvedni svoji osobnost jedinečným způsobem.

 • Balení parfému ve 100 ml plastové nádobce je velmi ekonomické i praktické.

  Parfém si pomocí nálevky přeliješ do tebou vybraného flakonu.

 • Buď v obraze a sleduj aktuální trendy. Prohlédni si naše žhavé novinky dámských, pánských a unisex parfémů a vyzkoušej, který se bude nejvíc líbit právě tobě.

 • Chceš objevovat nové vůně, ale máš obavy z toho, jestli se ti bude parfém  líbit? Vzorky parfémů představují ideální řešení, jak objevit novou vůni. Vyber si z našich zvýhodněných sad vzorků. Pokud toužíš objevit konkrétní parfém, vyber si vzorky parfémů podle sebe.

 • Nejoblíbenější a nejprodávanější dámské, pánské a unisex parfémy. Objev parfémové bestsellery a najdi si v TOP vůních svého favorita.

 • Máš rád vůně světových značek? Stačí si vybrat značku, která se Ti líbí a najdeš v ní ISSORIA parfémy inspirované stylem světových vůní, které jsou kvalitní a cenově dostupné pro každého.

Aktivní filtry

Východ | Orientální vůně

ISSORIA SIONA 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
 • Nové
Západ | Květinové vůně

ISSORIA JULI 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
 • Nové
 • Tip
Východ | Orientální vůně

ISSORIA LYEN 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
 • Nové

Parfémy dnes používají stejně často ženy i muži. Vůně parfému dokáže pozvednout náladu i sebevědomí a podtrhnout silné stránky Vaší osobnosti. Parfém se stává Vaší součástí, součástí Vaší identity, proto mnozí lidé používají léta stejnou vůni, parfém, který je charakterizuje, a se kterým si je okolí spojuje. Jiní zase upřednostňují pro každé období života, zda roční období jiný parfém, který vystihuje jejich momentální náladu, či příležitost, pro kterou si danou vůni zvolili.

HISTORIE PARFUMŮ

Dějiny parfému skutečně sahají až do dávné minulosti, mnoho a mnoho let před Kristem. Ale o parfému, jak ho známe teď, se mluvilo teprve před přibližně sto lety. Jeho kolébkou byla, jak jinak, Francie. Za jeho distribucí stáli francouzští krejčovští mistři, jejichž zvykem bylo přibalit svým zákazníkům k novým šatům i voňavý dárek – lahvičku voňavky. A tak se tento oblak omamných a fascinujících vůní dostal z kostelů a královských dvorů i mezi běžné lidi. Zatímco v dobách dávno minulých byly voňavky symbolem bohatství, společenského uznání a prestiže, dnes se staly symbolem čistoty, luxusu a v neposlední řadě i dobrého vkusu.

VOŇAVKY A JEJICH INGREDIENCE

 V minulosti byly hlavními složkami parfémů rostlinné výtažky (vonné oleje, silice) a přísady živočišného charakteru (ambra, pižmo, kastoreum, cibet), dnes je většina z nich nahrazena syntetickými komponenty. I když je pravda, že u těch nejdražších a nejluxusnějších parfémů se stále používají i přísady živočišného původu. Zajímavostí je také to, že jedna vůně může vyznít na různých místech těla zcela odlišně a odlišně dlouho se také na různých částech drží. A jelikož vůně stoupá směrem nahoru, voňavky je vhodné nanášet na místa co nejnižší. pod kolena. Samotné slovo parfém má původ v latině a v překladu znamená „přes kouř, skrze kouř“. Když se nad tím hlouběji zamyslíme, výstižněji by se to už ani nedalo pojmenovat. Oblak vůně, do které nás voňavky zabalí, je někdy to první, čeho si na nás jiní všimnou ještě dříve, než promluvíme. Jejich výběr je tedy třeba pečlivě zvážit, aby aroma, pro které se rozhodneme, bylo pro nás opravdu to pravé. Protože právě vůně o nás prozradí víc, než si myslíme, a často i víc, než bychom chtěli.

ZÁKLADNÍ ČLENĚNÍ PARFÉMŮ

Dámské parfémy se liší různými způsoby. Díky zvolení vhodné vůně může parfém zvýraznit Vaši ženskost, vášnivost, dobrodružnost či naopak romantičnost a citlivost. Od jemných citrusových vůní přes vůni růže až po kořeněné svůdné vůně, to je výběr, který Vám naše dámské parfémy nabízí.

Pánské parfémy dokáží opačnému pohlaví prozradit, zda se za drsným vzezřením ukrývá vášnivý milenec nebo dobrodruh či dokonce romantický hrdina. Pánské vůně působí většinou obtížněji a odvážněji než vůně určené pro ženy.

Unisex parfémy stírají rozdíl mezi pohlavími. Jsou stejně vhodné pro ženy i pro muže. Parfém s přívlastkem unisex neobsahuje výrazné charakteristické mužské a ženské složky. Je proto vhodný pro každodenní nošení pro obě pohlaví. Tyto parfémy jsou oblíbené zejména u mladší generace. Zvolte si unisex parfém a vyzvedněte svoji osobnost jedinečným způsobem.

PARFÉMY A JEJICH KONCENTRACE

Parfémy obsahují vonné složky, které jsou ředěny alkoholem případně olejem. Parfémy s určitým obsahem vonných látek rozdělujeme do jednotlivých kategorií:

Parfém – obsahuje 20 až 40% vonných složek. Díky tomu je jeho vůně nejintenzivnější, vydrží déle a stačí jej aplikovat v malém množství.

Parfémovaná voda – obsahuje 10 až 20% vonných složek. Parfémy s tímto obsahem vonných látek jsou také intenzivní, na pokožce voní přibližně 4-8 hodin. Parfémy ve formě parfémované vody jsou nejprodávanější a nejoblíbenější formou vůní.

Toaletní voda - obsahuje 5 až 15% vonných látek. Tyto parfémy jsou nejvhodnějším typem vůně pro běžné nošení či nošení během horkých letních dnů.

Kolínská voda – obsahuje 3 až 5% vonných složek s výdrží přibližně do 2 hodin. Parfémy ve formě kolínské vody proto vyžadují častější aplikaci.

Intenzitu a výdrž vůně však ovlivňují i další faktory. Obecně však platí, že parfémy, které obsahují těkavější vonné látky jako jsou citrusy mají menší výdrž a intenzitu, zatímco těžší kořenité či dřevité parfémy vydrží déle a voní intenzivněji. Vybírejte si také parfémy s kvalitním složením, které Vám zaručí dlouhotrvající vonný zážitek. Tady však neplatí, že čím vyšší cena tím lepší kvalita. Levné parfémy mohou být stejně kvalitní jako značkové parfémy.

KOMPOZICE PARFÉMU

Parfém se skládá ze tří částí – hlava, srdce, základ.

Hlava parfému – je to, co ucítíš jako první. Tvoří první dojem, a proto je na ni kladen velký důraz. Parfém v hlavě obsahuje většinou těkavější citrusové, ovocné či květinové složky, jejichž vůně se postupně vytrácí.

Srdce parfému – udává charakter celé vůně. Uvolňuje se pozvolna po odeznění hlavy, společně s tóny v základu parfému. Tato prostřední vrstva voní většinou 2 až 3 hodiny.

Základ parfému – určuje hloubku a trvanlivost vůně. Parfém ve svém základu obsahuje dřevité či pižmové složky, které obsahují takzvané fixátory, díky kterým nás vůně může těšit až několik hodin.

V naší nabídce najdeš levné parfémy pro každý typ osobnosti a pro každou příležitost. Jsme online parfumerie, která se specializuje na prodej parfémů, proto u nás najdete kvalitní a levné parfémy, které si získaly srdce řady našich spokojených zákazníků.

PARFÉMY ISSORIA

ISSORIA představuje nový pohled na parfémy inspirované světovými značkami. Při jejich tvorbě jsme se soustředili zejména na vysokou kvalitu parfému samotného, na jeho vůni, výdrž a intenzitu s podílem vonných olejů 18 až 22 %. Naším cílem bylo vytvořit vůně, které vycházejí ze světoznámých značek, ale přece jsou jedinečné a zároveň dostupné pro každého. Protože víme, že krásně vonět si zaslouží každý jeden z nás.

 V parfémech ISSORIA jsme odkryli jejich jedinečné odkazy, které Ti připomenou důležité pocity, díky nimž se budeš umět v životě lépe rozhodnout a udržet správný směr. Jít rovnou za nosem je vždy to nejsprávnější rozhodnutí. A právě ISSORIA vůně Ti pomohou udržet správný směr. Vždy když k vůni přivoníš vzpomeneš si na důležité pocity, na odkaz, který nese každý z parfémů ISSORIA. ISSORIA se stane střelkou Tvého vnitřního instinktu.

JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT PARFUM?

Parfém si nejčastěji vybíráme podle oblíbených ingrediencí, ročního období, příležitosti či typu osobnosti.

Miluješ vůni růže, bergamotu nebo vanilky? Vyber si svůj nový parfém podle složení. Díky encyklopedii parfémů se můžeš dozvědět více o jednotlivých složkách vůní, které jsou přehledně uspořádány do jednotlivých kategorií jako například šťavnaté citrusy, pikantní koření nebo aromatické byliny. Klikni na svoji oblíbenou složku a vyber si parfém podle svých preferencí.

Pokud se řídíš výběrem podle ročního období, pak vězte, že v zimě a během chladných podzimních měsíců nejlépe vyniknou těžší sladké, kořeněné, dřevité či gurmánské parfémy. Během teplejších jarních a letních dnů je vhodné zvolit lehčí svěží parfém s citrusovými tóny nebo vodními akordy. Je také velmi důležité, aby Tě vůně dokonale vystihovala. Parfém totiž vyjadřuje Tvou osobnost, Tvůj postoj či životní styl.

Prodej parfémů online Ti umožňuje jejich nákup z pohodlí Tvého domova a my uděláme vše proto, abychom Ti výběr parfému co nejvíce usnadnili. Inspirujte se naším výběrem nejlepších a nejoblíbenějších dámských a pánských vůní a možná najdeš ten pravý parfém pro Tebe:

 Dámské parfémy

        Nejlepší dámské parfémy - TOP

        Nejlepší dámské parfémy - květinové

        Nejlepší dámské parfémy - citrusové

        Nejlepší dámské parfémy - svěží

        Nejlepší dámské parfémy - sladké

        Nejlepší dámské parfémy - ovocné

        Nejlepší dámské parfémy – orientální

        Nejlepší dámské parfémy – pižmové

 

Pánské parfémy

        Nejlepší pánské parfémy – TOP

        Nejlepší pánské parfémy – svěží

        Nejlepší pánské parfémy - citrusové

        Nejlepší pánské parfémy – kořeněné

        Nejlepší pánské parfémy – dřevité

 

APLIKACE PARFÉMU

Parfémy aplikuj přímo na pokožku na pulzní místa jako jsou zapěstí, krk, spánky, či kolenní jamky. Nejlepší je parfém aplikovat na hydratovanou pokožku, jelikož ze suché pokožky parfém rychleji vyprchá.

Parfém můžeš také nosit i na oblečení, při tomto způsobu si však dávej pozor, abys nepoužívala více vonných doplňků, které by mohly narušit harmonii celého parfému. Aplikace parfému na oblečení je vhodná zejména během horkých letních dnů, kdy se z pokožky vlivem tepla vůně rychleji odpařuje.

JAK SKLADOVAT PARFÉMY, ABY VYDRŽELI CO NEJDÉLE?

Parfémy jsou citlivé na sluneční záření a vysoké teploty. Skladuj je proto nejlépe na temném, chladném a suchém místě ideálně v původní krabičce a v teplotě do 20°. Správně skladovaný parfém Ti vydrží několik měsíců i několik let.

Naše internetová parfumerie Ti nabízí levné parfémy, které se stanou součástí Tvého běžného dne, parfém, se kterým se vydáš na cestu za novými zážitky či vůni, která Tě bude dokonale vystihovat.