Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭

Flakony

64 produktů

Vyber si svůj flakon na parfém. Flakony mají objem od 5 ml až do 100 ml.
Flakony jsou skleněné, plnitelné s rozprašovačem a pumpičkou. Pomocí nálevky z naší nabídky si do flakonů můžeš přelít parfém ze 100ml náplně.
Chceš vidět, jak vypadají flakony v reálu? KLIKNI SEM

... číst více

Aktivní filtry

Slovo flakón už podle poslechu umíme zařadit do francouzštiny, a tedy k francouzskému flaconu. Původně označuje jakoukoli malou nádobu s uzávěrem. Ke kvalitnímu parfému neodmyslitelně patří krásný, poutavý a funkční flakón.

V našich podmínkách se použití slova flakon váže zejména ke kosmetickému průmyslu, a to ve spojitosti s parfémy. Flakon tedy představuje malou, většinou skleněnou lahvičku na voňavku nebo parfém. Její uzávěr je většinou šroubovací, aby co nejvíce zabránil vyprchání obsahu. Těsný uzávěr je důležitý k tomu, aby se parfém nedostával do zbytečného kontaktu s kyslíkem, protože to by mohlo vést k oxidaci a následnému znehodnocení parfému.

Některé flakony kromě uzávěru disponují také šroubovací pumpičkou, což umožňuje pohodlné rozprašování parfému na pokožku nebo do prostoru.

Flakony na parfém jsou k dostání v různých objemových velikostech od 5 ml až do 100 ml. Objem flakonu na parfém si můžeš zvolit podle vlastních preferencí.

Menší flakony k prodeji, jako jsou například velikosti 5–15 ml jsou vhodné do kabelky nebo na cestování. Větší flakony jsou zase praktičtější pro skladování na poličce nebo na toaletním stolku.

Naše flakony jsou vyrobeny ze skla. Dají se plnit a disponují také rozprašovačem, který pomáhá lepšímu aplikování parfému na pokožku.

V nabídce máme nejen klasické hladké flakony, ale také různé designové kousky s balonkem či barevné modely. Velice oblíbené jsou válcovité barevné flakony vhodné do kabelky.

PROČ SI KOUPIT PLNITELNÝ FLAKON?

Pokud si chceš koupit stejný parfém nejen domů, ale také na cestování, je vhodné si pořídit 100ml náplň do parfémů a rozdělit si ji do menších a větších flakonů.

Pokud máš ráda více vůní na poličce, můžeš je od sebe odlišit různými tvary nebo barvami flakonů.

JAK NAPLNIT PRÁZDNÝ FLAKON?

Flakon je snadné naplnit. Ze 100ml plastové nádobky, ve které ti náhradní náplň přijde, si ji můžeš jednoduše a rychle přelít do flakonu pomocí nálevky.

Prohlédni si instruktážní video: Jak si naplnit parfém do flakonu.