Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭

Kosmetika

39 produktů

Kvalitní kosmetické přípravky pro péči o pleť a tělo, se kterými se můžeš hýčkat.

... číst více
  • Kdo by nechtěl vypadat krásně a svěže po celý den?! Pro přitažlivý vzhled je kromě dostatku spánku a zdravé stravy důležitá i správná péče o pleť. Správná péče o pleť vyžaduje používání kvalitních kosmetických přípravků na čištění, výživu i líčení tvé pleti. 

  • Dopřej svému tělu péči, kterou si zaslouží. Odměnou ti bude čistá, hladká, hebká a hydratovaná pokožka.

Aktivní filtry

Kvalitní kosmetické přípravky pro péči o pleť a tělo, se kterými se můžeš hýčkat.

Za kosmetiku označujeme zdravotnické a kosmetické výrobky, které nám pomáhají pečovat o obličej a tělo. Případně se také používají ke zvýraznění vzhledu nebo jeho změně. Někdy si pod pojmem kosmetika vybavíme hlavně make-up, ale kromě toho do kategorie kosmetiky patří také řada výrobků, které se používají k péči o pokožku a tělo nebo mu dodávají vůni.

Počátky kosmetiky sahají až do pravěku. Už tehdy se lidé mazali různými šťávami, rostlinnými výtažky čnebo tukem, aby se chránili před hmyzem a chladem. V této době vznikalo také první malování na tělo různými barevnými linkami.

Dnes se kosmetika skládá ze směsi chemických sloučenin získaných buď z přírodních zdrojů, nebo ze synteticky vytvořených látek.

PÉČE O PLEŤ

Kosmetika určená k péči o pleť se používá k čištění pleti nebo její ochraně, případně také k doplňování různých vitamínů a k hydrataci. Dostatečnou výživu ti zajistí pouze kvalitní kosmetika. Přírodní vody z naší řady pomáhají pokožku očistit a také jí zabezpečí dostatečnou výživu. Jsou stejně šetrné a nezávadné jako dětská kosmetika. Kromě toho pomáhají při řešení kožních problémů a díky aromatickým účinkům jsou účinné i při nadměrném psychickém vypětí.

Pro dokonalé překrytí nedostatků pokožky je vhodné používat minerál s názvem egyptská hlinka, který kromě své univerzálnosti pudru pro každou pleť působí také blahodárně při léčbě akné a atopického ekzému nebo psoriázy.

PÉČE O TĚLO

K očistě těla se nejčastěji používají různé sprchové gely. Naše gely ISSORIA ji umyjí i krásně provoní. Zvol si sprchový gel s vůní svého oblíbeného parfému a tvé tělo bude vonět od hlavy až k patě. Přidej k tomu tělové mléko stejné vůně a máš hotovou sadu s tvou nejoblíbenější vůní.