Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭

Vůně ISSORIA tě povedou tím správným směrem

Compass

Západ Květinové vůně

Podpoří

Lásku, rodinu přátelství

Objevit

Východ Orientální vůně

Probudí

Fantazii, vášeň, hedonismus

Objevit

Sever Dřevité vůně

Odkryjí

Eleganci, odvahu, ambice

Objevit

Jih Svěží vůně

Povzbudí

Nezávislost, spontánnost, dobrodružství

Objevit

NAJDI SVŮJ SMĚR

Vyznat se ve svých pocitech a emocích, vyznat se v sobě samém je někdy hodně náročné. Hledáš své skutečné já, chceš objevitj směr a snažíš se v životě zorientovat. „Často si říkáš: Kdo jsem a kam vlastně směřuji?“ Pokud nemáš správně nastavený životní kompas, definované své hodnoty a cíle, tak na tuto otázku prostě neznáš odpověď. Ztrácíš důvěru v intuici, neposloucháš své instinkty a točíš se v kruhu pokusů a omylů. Příroda ti naštěstí nabízí pomoc – tvůj vlastní nos. Ten je nositelem nejspolehlivějšího smyslu – čichu. A právě vůně je signálem nosu pro správný směr, proto následuj svůj nos, který se nikdy nemýlí.

MAPA VŮNÍ

Vytvořili jsme pro tebe jakýsi kompas, mapu vůní, která ti pomůže zorientovat se nejen v parfémech ISSORIA, ale také ve svém životě. Jít za nosem je totiž ta nejsprávnější volba. Naše unikátní mapa vůní ti pomůže udržet v životě správný směr. Mapa vůní se skládá ze čtyř základních směrů. Můžeš si v nich vybrat ISSORIA vůni podle složení. Nebo se nech vést čistě svými instinkty, hodnotami a emocemi, na jejichž základě si vybereš ISSORIA vůni, která ti dokonale sedne. Následuj své instinkty, následuj svůj nos.

Láká tě západní směr květinových vůní, který tě dovede k důležitým životním hodnotám, jako jsou láska, rodina nebo přátelství? Pokud v sobě ale potřebuješ probudit fantazii a vášeň, vydej se na východní cestu smyslných orientálních vůní. Jsi nezávislá, spontánní a vyhledáváš dobrodružství? V tom případě následuj jižní cestu svěžích vůní. Severní směr dřevitých vůní tě zase podpoří v tvých ambicích a dodá ti odvahu plnit si své sny.

PARFÉMY ISSORIA

Do každého parfému ISSORIA, k němuž tě dovede mapa vůní, jsme zakomponovali jedinečná poselství. Ta ti připomenou důležité pocity, díky kterým se budeš umět v životě lépe rozhodnout a udržet si ten správný směr. Vždycky, když k vůni přivoníš, si vzpomeneš na důležité pocity, na odkaz, který nese každý z parfémů ISSORIA.

S naší mapou vůní se v životě určitě neztratíš. Tak kterou cestou se vydáš?