Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Nejlepší Pánské PARFÉMY | Kořeněné, svěží nebo romantické vůně

Pánské parfémy

39 produktů

ISSORIA pánské parfémy tě zavedou do světa kvalitních mužných vůní, kterým se nedá odolat. Poznej nadčasové nebo moderní pánské vůně a vyber si z naší pestré nabídky pánských parfémů tu pravou.

... číst více

Aktivní filtry

Jih | Svěží vůně

ISSORIA ERRIC 50ml

305 Kč 490 Kč -185 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 38%
Východ | Orientální vůně

ISSORIA TONYR 50ml

305 Kč 470 Kč -165 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 35%
Jih | Svěží vůně

ISSORIA MOSIR 50ml

305 Kč 520 Kč -215 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 41%
Východ | Orientální vůně

ISSORIA SIAN 50ml

520 Kč
Na skladě
favorite favorite
Jih | Svěží vůně

ISSORIA FORSES 50ml

305 Kč 450 Kč -145 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 32%

ISSORIA pánské parfémy tě zavedou do světa kvalitních mužných vůní, kterým se nedá odolat. Poznej nadčasové nebo moderní pánské vůně a vyber si z naší pestré nabídky pánských parfémů tu pravou.

Pánské parfémy s jejich nezaměnitelnou dřevitou nebo kořeněnou vůní nebo tóny kůže a tabáku by neměly chybět u žádného muže. Mohou tě doprovázet v práci, při sportu i ve volných chvílích. Ať už jsi klasik, elegán, nebo miluješ dobrodružství a motorky, v naší nabídce si vybereš ty správné vůně. Nerad utrácíš peníze za drahou kosmetiku? Naše nabídka tě potěší i v tomto ohledu. Najdeš v ní levné pánské parfémy, které voní stejně přitažlivě. Nezklame tě ani intenzita a výdrž jejich vůně.

Pokud je pro tebe svět vůní stále velkou neznámou, s výběrem vůně, která tě nejvíc osloví, ti pomůžeme. Ke každému se hodí něco jiného, ​​proto můžeš si vybírat například podle osobnosti. Různé vůně jsou také vhodné pro různá roční období.

PÁNSKÉ PARFÉMY PRO TVŮJ OSOBITÝ STYL

Vhodně zvolený pánský parfém vyjádří to, odkud jsi. Voňavky mohou zvýraznit tvoji mužnost a pozitivní vlastnosti i pozvednout tvé sebevědomí. Při nanášení parfému mysli na to, že jeho vůně je velmi intenzivní, proto vždy postačí jen několik kapek. Nanes si ho na tzv. pulzní body na vnitřní straně zápěstí, v podkolenní jamce, za ušima a v loketní jamce. Na těchto místech je pokožka nejvíce prokrvená, což má vliv na její teplotu. Výsledkem je výraznější intenzita vůně a její delší trvání.

TOP PÁNSKÉ PARFÉMY ŠITÉ NA MÍRU

Vybrat si pro sebe ten správný pánský parfém nemusí být vůbec složité. Stačí, když se soustředíš například na své vlastnosti, oblíbené činnosti nebo způsob, jakým se oblékáš.

Businessman – vystihuje tě právě toto slovo? Top pánské parfémy pro byznysmeny to prozradí každému v místnosti. Budou tě doprovázet kořeněné, orientální nebo dřevité tóny, které podtrhnou tvé sebevědomí a cílevědomost.

Sportovec – pro každého muže, který žije aktivně a nezapomíná ani na svou kondici, jsou nejvhodnější volbou citrusové pánské voňavky. Jejich svěží tóny bývají doplněny o bergamot, ovocné nebo kořeněné složky, které jejich vůni ještě zintenzivní.

Gentleman – jsi vždy upraveným gentlemanem, na kterého se dá vždycky spolehnout? Pánský parfém, který vyjádří, kým jsi, bude obsahovat tóny kůže, koření a dřevin. V kombinaci s ovocnými a citrusovými složkami nebo vůní květin ti přinese jedinečnou symfonii vůní.

Dobrodruh — také nedokážeš nikdy odolat výzvám a bez váhání se vydáš za novým dobrodružstvím? Potom ti doporučujeme zvolit nejlepší pánské parfémy plné typicky mužných vůní. Najdeš v nich santalové a cedrové dřevo, vetiver nebo jiné dřeviny, pačuli, ambru, tabák a orientální koření. Cítíš už to volání dálek?

Extravagantní – jsi muž, který vždycky vyčnívá z davu? Na tobě nejlépe vyniknou exotické a orientální vůně. Souhru zázvoru, koriandru, skořice, kardamomu nebo muškátového oříšku s květinovými a ovocnými tóny nic nepřekoná.

PÁNSKÉ VŮNĚ PODLE SLOŽENÍ

Svěží pánské voňavky – jsou ideálním osvěžením během horkých letních dnů. Mezi svěží pánské parfémy patří především ty, které obsahují citrusy, ovoce nebo akvatické tóny.

Kořeněné pánské parfémy – obsahují pikantní tóny pepře, zázvoru nebo aromatického koriandru a muškátového oříšku.

Pánské dřevité vůně – jsou elegantní, intenzivní a velmi mužné. Nejkrásnější vonné kompozice pak vytvářejí ve spojení s pryskyřicemi, květinami nebo kořeněnými akordy.

TOP nejprodávanější pánské parfémy – parfémy, jejichž kvalita a vůně jsou prověřeny zkušenostmi našich zákazníků. Tak směle vybírej z našich pánských nejprodávanějších parfémů.