Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Nejlepší Unisex PARFÉMY a VŮNĚ | ISSORIA.cz

Unisex parfémy

17 produktů

Unisex vůně stírají hranice mezi pohlavími. Zapomeň na pravidla a škatulkování. Vyber si unisex parfém a pozvedni svoji osobnost jedinečným způsobem.

... číst více

Aktivní filtry

Východ | Orientální vůně

ISSORIA LYEN 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
Východ | Orientální vůně

ISSORIA NUALA 50ml

305 Kč 470 Kč -165 Kč
Posledních 9 kusů
favorite favorite
  • 35%
Jih | Svěží vůně

ISSORIA EVEN 50ml

530 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
  • Tip

Unisex parfémy – to jsou vůně, které osloví muže i ženy. Zapomeň na striktní hranice mezi dámskými a pánskými parfémy a nech se oslovit vůněmi, které sednou všem. Neznamená to, že se kvůli tomu musíš vzdát své jedinečnosti. Právě naopak! Unisex parfémy dokáží vyzdvihnout osobitost obou pohlaví unikátním způsobem.

TYPY UNISEX VŮ

Při výběru se setkáš se dvěma typy vůní. Parfémy unisex se nesou ve svěžejších tónech určených pro teplejší roční období nebo hřejivých, které vás více osloví na podzim a v zimě.

Hledáš svěží unisex vůně, které Tě provedou i nejparnějším dnem? Vyber si parfémy, které Tě zanesou do rozkvetlé zahrady plné dozrávajícího ovoce. S přidáním tónů bylinek či posečené trávy Tě takový parfém naplní novou energií.

V chladném počasí se můžeš nechat zahřát jedinečnými kombinacemi koření a sladších tónů. Ve složení unisex parfémů na zimu převládají vůně muškátového oříšku, skořice, šafránu, koriandru a kardamonu. Doplněné o tóny tabáku, bergamotu a dřevité tóny vytvoří výjimečnou kombinaci, která nezůstane ležet nepovšimnutá na poličce ve tvém pokoji. Ve spojení s unikátní vůní ovoce v Tobě zanechá nezapomenutelný dojem.

PROČ PRÁVĚ PARFÉMY UNISEX?

Ještě ses stále nerozhodl/a, jestli si vybrat zrovna unisex parfém? Možná tě přesvědčí jejich výhody, díky kterým jsou tolik oblíbené:

Můžeš se se svým partnerem rozhodnout, že budete používat jednu společnou vůni. Zvolte si takovou, která se bude líbit oběma. Ať už budete kdekoli, unisex parfém vás bude navzájem spojovat. Nechcete na party vonět úplně stejně? To ani nebudete. I stejné tóny přinášejí na pánské a dámské pokožce rozdílný výsledek.

Ráda/a překračuješ zažité hranice? Pak je pro tebe unisex parfém jako stvořený. Díky obsahu složek, které jsou oblíbené mezi muži i ženami, pro ně neplatí žádné dané linie mezi pohlavími.

Unisex parfém povzbudí u každé ženy sebevědomí. Muži na něm ocení sladkost, která jim otevře pohled do pestrého světa představivosti.