----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Náplně parfémů | 100 ml výhodné balení | ISSORIA

Náplně 100 ml

135 produktů

Balení parfému ve 100 ml plastové nádobce je velmi ekonomické i praktické.

Parfém si pomocí nálevky přeliješ do tebou vybraného flakonu.

... číst více

Aktivní filtry

Hledáš levné parfémy, ale nechceš slevit ze svých nároků na kvalitu? V naší nabídce si můžeš vybrat náplně o objemu 100ml, které oba tyto požadavky splní.

DÁMSKÉ PARFÉMY S JEDINEČNOU VŮNÍ

Už se ti stalo, že jsi ucítila svěží vůni citrusů a květin a vzpomněla sis na léto? Nebo ti příjemné aroma skořice připomnělo romantické posezení u krbu? Každý parfém v sobě skrývá tajemství a přináší jedinečnou kompozici vonných složek.

V naší nabídce najdeš dámské parfémy, které provoní celý tvůj den. V širokém výběru si každá žena najde ten nejlepší parfém pro sebe. Patříš mezi dámy, které vždycky oplývají spoustou energie? K aktivnímu životnímu stylu se nejlépe hodí citrusové parfémy a svěžejší ovocné vůně. O tom, že ti nechybí sebevědomí, dají tvému okolí vědět kořeněné a dřevité tóny parfémů. Parfémy s pižmem, santalovým dřevem a pačuli okouzlí tvého partnera nejen na rande, ale i ve všední den. Chtěla bys zvýraznit svoji ženskost? Potom budou nejlepší volbou sladké čokoládové, ovocné a květinové parfémy.

PÁNSKÉ PARFÉMY

Náplň flakonu si můžeš vybrat také v kategorii pánské parfémy. Věděl jsi, že vůně dokáže komunikovat i beze slov? Vhodně zvolený parfém upoutá okolí a podtrhne tvoji osobnost. Stačí, když přejdeš kolem přítomných v místnosti. Chystáš se na rande? Vyzkoušej přitažlivost vůní s pižmem a ambrou. Pro cílevědomého muže jsou nejvhodnější dřevité a kořeněné vůně s orientálními složkami. Každý, kdo se s tebou setká, bude vědět, že uděláš všechno proto, abys dosáhl úspěchu.

Pokud rád sportuješ, oceníš výběr lehkých svěžích parfémů s pomerančem, limetkou a bergamotem. Divokou jízdu na motorce i večerní zábavu ti zpříjemní typicky mužná vůně tabáku. Máš raději kořeněné vůně koriandru, skořice a zázvoru? Tyto pánské parfémy nejlépe vyniknou v chladném zimním počasí. Pánský parfém na zápěstí, za uchem a v loketní jamce se bude během celého dne uvolňovat postupně. Díky kvalitě všech vůní máš jistotu, že tě budou provázet až do večera.

TOP PARFÉMY JAKO NÁPLŇ

Pro každého, kdo myslí ekonomicky, jsou výborným řešením náplně parfémů. V praktické nádobce o objemu 100 ml si můžeš koupit všechny top parfémy z naší nabídky. Parfém po rozbalení jednoduše přeliješ do prázdného flakonu s rozprašovačem a můžeš ho začít používat.