Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Nejkrásnější KVĚTINOVÉ vůně ISSORIA | Objev Mapu vůní

Západ Květinové vůně

41 produktů

Květinové vůně západu značky ISSORIA tě dovedou k důležitým životním hodnotám, jako jsou láska, rodina nebo přátelství. Pokud toužíš po lásce a pochopení, máš potřebu někam zapadnout a sdílet své pocity s nejbližšími, jsou to právě květinové vůně, které tě povedou k naplnění tvých tužeb. Něžná vůně bílých květin, optimistické ovocné kompozice, opojně sladké, nebo naopak příjemně svěží vůně se stanou střelkou tvého vnitřního kompasu, pomohou ti zorientovat se, najít svou cestu a udržet v životě ten správný směr.

... číst více
  • Bílé květinové vůně ti pomohou nahlédnout do tvého nitra, pomohou ti uvědomit si, že péče o sebe, sledování a naplňování svých potřeb je to nejdůležitější, čemu se musíš naučit. Když se staneš sama sobě prioritou, promítne se to do všech oblastí tvého života. Najdeš vnitřní sílu, schopnost naslouchat sobě, a tím i naslouchat ostatním. Sebeúcta, vděčnost a pokora tě povedou k lásce k sobě samé, k empatii vůči ostatním a ke zdravějším a láskyplnějším mezilidským vztahům.

  • Květinové sladké vůně se stanou jakousi připomínkou toho, že tvé srdce ví víc, než je tvá mysl schopna vysvětlit. Květinové sladké vůně jsou přímou cestou k tvému srdci. Ukážou ti a přesvědčí tě o tom, že pokud budeš vnímat svět srdcem, rozhodovat se tak, jak ti našeptává, tvůj život nabere ten správný směr. Naplnění života najdeš v lásce a láska se skrývá v srdci. Pokud budeš poslouchat hlas svého srdce a dívat se očima lásky, najednou bude všechno dávat smysl, obtížné se stane jednoduchým, smutek se změní v radost, chaos v harmonii a nepochopení v porozumění.

  • Květinové svěží vůně Ti do života přinesou jistou lehkost bytí, naučí tě být otevřenou a upřímnou ve svých pocitech a činech. Právě otevřenost vůči sobě i ostatním Ti může změnit život. Ve chvíli, kdy se otevřeš světu, bez obav před někým odhalíš svou zranitelnost, naučíš se důvěřovat, pochopíš, že vše, co proudí směrem od tebe, se Ti vrátí. Tvou odměnou se stane skutečné přátelství, láskyplný vztah, ve kterém můžeš naplno projevit to, kým jsi. Přátelství založené na upřímnosti, vzájemné podpoře a dobroprajnosti, nesobecké, takové jaké si zasloužíš. Květinové svěží vůně Ti budou připomínat, že přátelství je dar, který si navzájem dáváme, dar, který s díkem přijímáme, a který je třeba si udržet vzájemnou láskou, úctou a upřímností.

  • Hodnotou, která stojí na vrcholu tvého žebříčku, která se stala cílem a smyslem tvého života, je rodina. Rodina je pro Tebe symbolem lásky, štěstí, klidu a harmonie, bez ní by byl Tvůj život prázdný. Květinové ovocné vůně Ti budou připomínat důležité a hřejivé pocity, které prožíváš díky své rodině. Ten pocit soudržnosti, laskavosti a oddanosti, pocit, že někam patříš, že nejsi na tomto světě sama. Vždy když přivoníš ke své oblíbené vůni pocítíš to štěstí a lásku, uvědomíš si, že máš všechno, po čem jsi kdy toužila, milující rodinu, které jsi naplno oddaná.

Aktivní filtry

Západ | Květinové vůně

ISSORIA JULI 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
  • Tip
Západ | Květinové vůně

ISSORIA EJLA 50ml

490 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
Západ | Květinové vůně

ISSORIA LUNET 50ml

590 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
Západ | Květinové vůně

ISSORIA TEISA 50ml

305 Kč 490 Kč -185 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 38%
Západ | Květinové vůně

ISSORIA MOYA 50ml

305 Kč 470 Kč -165 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 35%
Západ | Květinové vůně

ISSORIA IDA 50ml

460 Kč
Na skladě
favorite favorite

Vyznat se ve svých pocitech a emocích, vyznat se v sobě samém je někdy velmi náročné. Hledáš své skutečné Já, hledáš svůj směr a snažíš se v životě zorientovat. Naštěstí Ti příroda na pomoc nabízí Tvůj nos, který je nositelem nejspolehlivějšího smyslu, a tím je čich. A právě vůně je signálem nosu pro správný směr, protože jít přímo za nosem je to nejsprávnější.

Květinové vůně západu značky ISSORIA Tě dovedou k důležitým hodnotám ve tvém životě jakými jsou láska, rodina či přátelství. Pokud toužíš po lásce a pochopení, máš potřebu někam zapadnout a sdílet své pocity s nejbližšími, jsou to právě květinové vůně, které Tě povedou k naplnění tvých tužeb. Něžná vůně bílých květin, optimistické ovocné kompozice, opojně sladké či naopak příjemně svěží vůně se stanou střelkou tvého vnitřního instinktu, pomohou ti zorientovat se, najít svou cestu a udržet v životě správný směr.

Každý ISSORIA parfém, který si vybereš nese vzkaz, který je připomínkou toho kam v životě směřuješ. Tento odkaz a Tvá vůně Tě povzbudí k tomu, aby ses řídila svými pocity, šla rovnou za nosem, protože jen tak v životě udržíš správný směr.