----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Vyzkoušej naše Vzorky parfémů | ISSORIA.cz

Vzorky parfémů

143 produktů

Chceš objevovat nové vůně, ale máš obavy z toho, jestli se ti bude parfém  líbit? Vzorky parfémů představují ideální řešení, jak objevit novou vůni. Vyber si z našich zvýhodněných sad vzorků. Pokud toužíš objevit konkrétní parfém, vyber si vzorky parfémů podle sebe.

... číst více
  • Vzorky parfémů o objemu 2 ml představují ideální řešení jak objevit novou vůni.

  • Vyber si naše sady vzorků parfémů a objevuj nové vůně. Sady obsahují 5 ks vzorků v objemu 2 ml s rozprašovačem.

Aktivní filtry

OBJEV SVŮJ PARFÉM

Vzorky parfémů ti pomohou vybrat si svůj parfém ještě předtím, než investuješ do velkého balení. Za cenu, která vůbec nezatíží tvou peněženku, tak získáš možnost vyzkoušet, jaká vůně se ti bude nejvíc líbit. A to všechno v pohodlí domova s ​​dostatkem času na přemýšlení, přivonění a srovnávání. Každý parfém můžeš díky objemu až 2 ml vyzkoušet hned víckrát. Tato nabídka jistě potěší nejen nerozhodné povahy.

Vzorky parfémů k prodeji jsou nejlepším způsobem, jak zjistit, jaká vůně tě osloví. Na rozdíl od zkoušení v obchodě, kde bys porovnávala více parfémů nebyl před tebou již mnohokrát otevírán, nebo dokonce odložen bez řádného uzavření. Získáš proto vůni, která 100% odpovídá konkrétnímu produktu. Při výběru tě navíc nebudou najednou, ti umožní otestovat každý samostatně. Jednotlivé vůně se ti nebudou s ničím míchat, takže si je můžeš užít naplno. Vzorek parfému, který si koupíš, navíc nebudou rozptylovat žádné rušivé vlivy okolí.

Vybrat si ten nejlepší parfém teď bude docela jednoduché. Nanes si parfém na pokožku a sleduj, jak se během dne rozvine jeho vůně a jak dlouho vydrží. Vzorky parfémů nabízíme v praktické lahvičce s rozprašovačem, kterou pohodlně vložíš do kabelky nebo kosmetické taštičky. Ušetří ti také místo v cestovním zavazadle, takže si je budeš moct s sebou vzít na pracovní cestu i dovolenou.

JAK VYBÍRAT VZORKY PARFÉMŮ

Vybírej si z pestré škály vůní pro muže i ženy nebo vyzkoušej oblíbené unisex parfémy. Stačí se jen rozhodnout a můžeš začít testovat. Vyhrají to u tebe TOP dámské a pánské parfémy, orientální či květinové vůně nebo něco svěžího na léto? Nedokážeš se rozhodnout? Vzorky parfémů jsou vždycky levnější než běžné balení, takže si jich můžeš objednat hned několik naráz.