Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Bílé květinové vůně

Bílé květinové

10 produktů

Bílé květinové vůně ti pomohou nahlédnout do tvého nitra, pomohou ti uvědomit si, že péče o sebe, sledování a naplňování svých potřeb je to nejdůležitější, čemu se musíš naučit. Když se staneš sama sobě prioritou, promítne se to do všech oblastí tvého života. Najdeš vnitřní sílu, schopnost naslouchat sobě, a tím i naslouchat ostatním. Sebeúcta, vděčnost a pokora tě povedou k lásce k sobě samé, k empatii vůči ostatním a ke zdravějším a láskyplnějším mezilidským vztahům.

... číst více

Aktivní filtry

Západ | Květinové vůně

ISSORIA LUNET 50ml

590 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové

Bílé květinové vůně mají charakteristickou indolickou vůni, která by se dala popsat jako opojná květinová vůně s živočišným nádechem. Patří sem vůně elegantní gardénie, sladké tuberózy, něžného jasmínu či intenzivní lilie. Bílé květinové parfémy mohou být velmi intenzivní až omamné nebo právě naopak něžné a intimní. Parfémové kompozice z bílých květů jsou elegantní, čisté, velmi ženské a také nesmírně smyslné.

 

Bílé květinové vůně Ti pomohou nahlédnout do Tvého nitra, pomohou ti uvědomit si, že péče o sebe, sledování a naplňování svých potřeb je to nejdůležitější, co se musíš naučit. Když se staneš sama sobě prioritou, promítne se to do všech oblastí Tvého života. Najdeš vnitřní sílu, schopnost naslouchat sobě, a tím naslouchat i ostatním. Sebeúcta, vděčnost a pokora Tě povedou k lásce k sobě samému, k empatii vůči ostatním a ke zdravějším a láskyplnějším mezilidským vztahům.

Každý parfém z bílých květinových vůní, který si vybereš nese vzkaz, který Tě povzbudí k tomu, aby ses řídila svými pocity, a tak ses v životě vybrala tím správným směrem – rovnou za nosem.