----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Nejkrásnější ORIENTÁLNÍ vůně ISSORIA | Objev Mapu vůní

Východ Orientální vůně

36 produktů

ISSORIA Orientální vůně východu podpoří tvoji představivost, nastartují fantazii a rozdmýchají v tobě vášeň k životu. Opojně sladké vůně, výrazné kořeněné kompozice nebo něžné pižmové tóny ti pomohou objevit skutečnou, vášnivou a návykovou lásku k životu. Chutě, vůně, zvuky a doteky, to všechno v tobě vyvolá slastné emoce, kterých se nebudeš moct nabažit. Orientální vůně se svými opulentními kompozicemi odkrývají všechny požitky, které máš na dosah. Každým přivoněním v tobě bude vzrůstat žádostivost a uvědomění, že život je příliš krátký a byla by škoda nepřežít ho naplno.

... číst více
  • Orientální balzamikové vůně v Tobě probudí vášeň a nespoutanou živočišnou energii. Ukážou ti jak si máš život užívat všemi smysly. Smysly jsou přece hlavním pramenem Tvých emocí. Potěš své oči, roztancuj chuťové pohárky, ulahoď svým očím, dotýkej se s láskou a procíti krásu vůní. Orientální balzamikové vůně Tě naučí být vnímavou k sobě a okolnímu světu, tak pocítíš explozi nadšení ze samotného bytí. Balzamikové vůně jsou vůní vášně a pokušení, zlákají Tě svými intenzivními tóny, probudí v tobě žádostivost těla, vzrušení mysli a uchovají tajemství Tvé „hříšné“ duše.

  • Orientální sladké gurmánské vůně Ti ukáží lehkost bytí, pravou podstatu života. Užívej si život naplno, tancuj, jez, pij, směj se nahlas a bav se tak, aby ani jeden den nevyšel nazmar. Buď opojena jejich vůní, opojena životem jeho krásami barev, zvuků a vůní, vnímej život jako požitek, který si s radostí vychutnáš. Právě sladká vůně gurmánského parfému v Tobě vyvolá touhu, rozkoš a ukáže Ti hojnost požitků. Když objevíš návykové slasti života, staneš se závislou na delikátním potěšení, kterému se nedá odolat. Kouzlo sladkých gurmánských vůní spočívá v rozkoši, kterou si vychutnáš jedině pokud budeš žít naplno a intenzivně.

  • Orientální pižmové vůně Tě budou hýčkat v tom nejlepším slova smyslu. Ukážou Ti jak moc potřebuješ ve svém životě klid, relax a něhu či láskyplné pohlazení. Najít si čas na sebe, rozmazlit své tělo a duši je potřeba, kterou musíš naplnit. Ať už je to čas strávený při dobré knize, masáž, meditace, návštěva kosmetického salonu nebo chvíle v náručí milované osoby, kdy budeš poslouchat své potřeby, věnuješ si čas a lásku, tělo i duše se Ti nepochybně odvděčí. Odměnou ti bude klid, který najdeš ve svém nitru bez ohledu na vnější okolnosti, a se kterým hravě zvládneš i ty nejtěžší překážky. Orientální pižmové vůně pohladí Tvou duši a přikryjí Tvé tělo závojem něhy a lásky.

  • Orientální kořeněné vůně podpoří Tvůj sexepyl a dají volný průchod Tvé fantazií. Jsou lechtivé, jsou sexy, jsou intenzivní a výjimečné stejně jako Ty. Stanou se klíčem k Tvé mysli, kde otevřou všechny zámky, za kterými se ukrývá představivost, inspirace a všechny Tvé nejtajnější sny. Tvá kreativní mysl bez hranic a bez limitů Ti umožní vidět to, co ostatní nevidí a dělat to, co ostatní nedokážou. Tvé sny se rázem promění v realitu a realita na život ve světě fantazie. Orientální kořenité vůně odhalí Tvou výjimečnou osobnost, ale zároveň uchrání Tvá tajemství, díky kterým se staneš neodolatelně přitažlivou ženou, která odvážně provokuje mužskou fantazii.

Aktivní filtry

Východ | Orientální vůně

ISSORIA SIONA 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
Východ | Orientální vůně

ISSORIA LYEN 50ml

700 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • Nové
Východ | Orientální vůně

ISSORIA TONYR 50ml

305 Kč 470 Kč -165 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 35%
Východ | Orientální vůně

ISSORIA SIAN 50ml

520 Kč
Na skladě
favorite favorite

V životě nastanou chvíle kdy nevíš jak dál, ztrácíš motivaci, ztrácíš svůj směr. Potřebuješ se znovu nakopnout, probrat k životu, potřebuješ v sobě opět nalézt vášeň. Naštěstí Ti příroda na pomoc nabízí Tvůj nos, který je nositelem nejspolehlivějšího smyslu, a tím je čich. A právě vůně je signálem nosu pro správný směr, protože jít přímo za nosem je to nejsprávnější. Následuj svůj nos a najdeš naplnění svého života, objevíš svoji vášeň.

 

ISSORIA Orientální vůně východu podpoří Tvou představivost, nastartují fantazii a rozdmýchají v Tobě vášeň k životu. Opojně sladké vůně, výrazné kořeněné kompozice či něžné pižmové tóny Ti pomohou objevit skutečnou, vášnivou a návykovou lásku k životu. Chutě, vůně, zvuky či doteky, to vše v Tobě vyvolá slastiplné emoce, kterých se nebudeš umět nabažit. Orientální vůně se svými opulentními kompozicemi odkrývají všechny požitky, které máš na dosah. Každým přivoněním bude v Tobě vzrůstat žádostivost a uvědomění, že život je příliš krátký a bylo by skutečným hříchem nepřežít ho naplno.

Každý ISSORIA parfém, který si vybereš nese vzkaz, který je připomínkou toho kam v životě směřuješ. Tento odkaz a Tvá vůně Tě povzbudí k tomu, aby ses řídila svými pocity, šla rovnou za nosem, protože jen tak v životě udržíš správný směr.