----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Dřevité kyprové vůně

Dřevité kyprové

3 produkty

Dřevité kyprové vůně reprezentují cílevědomost, píli a následný úspěch, kterého dosáhneš svou tvrdou prací. Jejich vůně tě bude motivovat, aby ses nevzdávala a šla za svým cílem s pevným odhodláním. Kyprová vůně se stane tvým vnitřním hlasem, který ti bude i v těch nejnáročnějších situacích našeptávat, že každé zakopnutí tě na posouvá vpřed, nemůžeš se zastavit, musíš věřit ve své schopnosti a jedině tak dokážeš dojít až k cíli. Kyprové vůně sofistikovaným a rafinovaným způsobem vyzvednou všechny tvé silné stránky a pomohou ti zacílit na vytoužený úspěch.

... číst více

Aktivní filtry

Název této skupiny vůní pochází z ostrova řecké bohyně lásky a krásy Afrodity, a to je právě ostrov Kypr. Kyprové vůně jsou nadčasové, ale přitom velmi zajímavé a jedinečné vonné kompozice, které jsou velmi dobře rozpoznatelné. Hlavním charakteristickým znakem kyprové vůní jsou základní vonné ingredience, které obsahují. V úvodu vůně dominují citrusové akordy, zejména bergamot, dalším charakteristickým znakem je vlhká dřevitá vůně lesa v podobě dubového mechu. Dřevitý charakter cypřišových kompozicí upevňuje také exotické pačuli a nasládlá vůně pryskyřice, která se nazývá labdanum. Dřevité cypřišové vůně mohou být bohaté a intenzivní, ale také svěží a přitom velmi sofistikované.

Dřevité kyprové vůně reprezentují cílevědomost, píli a následný úspěch, kterého dosáhneš svou tvrdou prací. Jejich vůně tě bude motivovat, aby ses nevzdávala a šla za svým cílem s pevným odhodláním. Kyprová vůně se stane tvým vnitřním hlasem, který ti bude i v těch nejnáročnějších situacích našeptávat, že každé zakopnutí tě posouvá vpřed, nemůžeš se zastavit, musíš věřit ve své schopnosti – jedině tak dokážeš dojít až k cíli. Kyprové vůně sofistikovaným a rafinovaným způsobem vyzvednou všechny tvé silné stránky a pomohou ti zacílit na vytoužený úspěch.

Každý parfém z dřevitých cypřišových vůní, který si vybereš nese vzkaz, který tě povzbudí k tomu, aby ses řídila svými pocity, a tak ses v životě vybrala tím správným směrem – rovnou za nosem.