Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Květinové sladké vůně

Květinové sladké

7 produktů

Květinové sladké vůně se stanou jakousi připomínkou toho, že tvé srdce ví víc, než je tvá mysl schopna vysvětlit. Květinové sladké vůně jsou přímou cestou k tvému srdci. Ukážou ti a přesvědčí tě o tom, že pokud budeš vnímat svět srdcem, rozhodovat se tak, jak ti našeptává, tvůj život nabere ten správný směr. Naplnění života najdeš v lásce a láska se skrývá v srdci. Pokud budeš poslouchat hlas svého srdce a dívat se očima lásky, najednou bude všechno dávat smysl, obtížné se stane jednoduchým, smutek se změní v radost, chaos v harmonii a nepochopení v porozumění.

... číst více

Aktivní filtry

Západ | Květinové vůně

ISSORIA JOLANE 50ml

305 Kč 410 Kč -105 Kč
Na skladě
favorite favorite
  • 26%
Západ | Květinové vůně

ISSORIA TOVE 50ml

305 Kč 550 Kč -245 Kč
Vyprodáno
favorite favorite
  • 45%

Květy jsou od nepaměti symbolem lásky, není divu, že se právě květiny staly nejvyužívanější ingrediencí přidávanou do parfémů. Květinové tóny tvoří nádherné vonné kompozice, které se mohou skládat z jediného květinového tónu nebo mohou obsahovat několik dokonale sladěných květinových tónů. Květinové sladké vůně obsahují většinou oblíbenou růži, fialku, kosatec či výrazný šeřík nebo hyacint. Sladkou vůni těchto květin podporují sladké gurmánské tóny vanilky, skořice nebo čokolády, či hřejivě nasládlé santalové dřevo. Květinové sladké vůně symbolizují lásku, vášeň a nepopiratelnou ženskou smyslnost.

 

Nejdůležitější, ale zároveň i nejtěžší oblastí tvého života jsou vztahy. Ve vztahu nacházíš lásku a porozumění, ale častokrát i zklamání či odcizení. Avšak květinové sladké vůně se stanou jakousi připomínkou toho, že Tvé srdce ví víc, než je Tvá mysl schopna vysvětlit. Květinové sladké vůně jsou přímou cestou k Tvému srdci. Ukážou ti a přesvědčí Tě o tom, že pokud budeš svět vnímat svým srdcem, rozhodovat se tak jak ti našeptává, Tvůj život nabere ten správný směr. Naplnění života najdeš v lásce a láska se ukrývá ve Tvém srdci. Pokud budeš poslouchat hlas svého srdce a dívat se očima lásky najednou všechno bude dávat smysl, těžké se stane jednoduchým, smutek se změní ve štěstí, chaos na harmonii a nepochopení na porozumění.

Každý parfém z květinových sladkých vůní, který si vybereš nese vzkaz, který Tě povzbudí k tomu, aby ses řídila svými pocity, a tak ses v životě vybrala tím správným směrem – rovnou za nosem.