Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Svěží zelené vůně

Svěží zelené

Svěží zelené vůně Tě zavedou zpět ke svým kořenům, zpět k přirozenosti a k ​​přírodě. Právě příroda Ti nabízí klid a harmonii, ale také potřebnou energii. Pokaždé když na sobě ucítíš svěží zelenou vůni chaos, stres a neuchopitelná rychlost života se začnou pomalu vytrácet. Svět náhle zpomalí a Ty budeš moci procítit jedinečný okamžik, ve kterém naplno splyneš s přírodou. Tento okamžik, tato vůně Ti přinese životní sílu, uvědomíš si, jak tvé tělo i mysl překypuje energií. Pocítíš skutečný vděk za své zdravé tělo, za všechny krásy kolem sebe, které si můžeš naplno vychutnat. Svěží zelené vůně Ti ukáží, že pokud budeš žít život v souladu s přírodou získáš nejen klid v duši, ale i potřebnou vitalitu. V sobě zažneš jiskru, otevřeš dveře spontánnosti a objevíš v sobě své vnitřní dítě těšící se z každé maličkosti. Uvědomíš si, jak důležité je být aktivní, protože život je pohyb, je to základ života, ze kterého čerpáš potřebnou energii. Právě ta energie Tě pohání vpřed, je Tvým hnacím motorem, díky ní můžeš mít radost ze života as úsměvem na tváři přežít každý jeden den. Svěží citrusové vůně zažnou jiskru ve Tvém oku, díky nim pocítíš radost v srdci a do života ti přinesou spoustu pozitivní energie.

... číst více

Aktivní filtry

Zelené vůně se začaly objevovat po druhé světové válce, kdy se svými svěžími a živými tóny symbolizovaly život a obnovu, které byly v té době velmi zapotřebí. Zelené vůně mohou být čisté a svěží jako tráva nebo aromatické a silné jako bylinky. Výborně se kombinují s téměř všemi vonnými akordy a dodávají přirozenost a živý charakter všem dámským i pánským parfémům. Vůně čerstvě posečené trávy, zelených listů a aromatických bylin působí povzbuzující a spojuje nás s přírodou. Svěží zelené vůně tak reprezentují samotný život, zdraví a vitalitu.

Svěží zelené vůně Tě zavedou zpět ke svým kořenům, zpět k přirozenosti a k ​​přírodě. Právě příroda Ti nabízí klid a harmonii, ale také potřebnou energii. Pokaždé když na sobě ucítíš svěží zelenou vůni chaos, stres a neuchopitelná rychlost života se začnou pomalu vytrácet. Svět náhle zpomalí a Ty budeš moci procítit jedinečný okamžik, ve kterém naplno splyneš s přírodou. Tento okamžik, tato vůně Ti přinese životní sílu, uvědomíš si, jak tvé tělo i mysl překypuje energií. Pocítíš skutečný vděk za své zdravé tělo, za všechny krásy kolem sebe, které si můžeš naplno vychutnat. Svěží zelené vůně Ti ukáží, že pokud budeš žít život v souladu s přírodou získáš nejen klid v duši, ale také potřebnou vitalitu.

Každý parfém ze svěžích zelených vůní, který si vybereš nese vzkaz, který Tě povzbudí k tomu, aby ses řídila svými pocity, a tak ses v životě vybrala tím správným směrem – rovnou za nosem.