Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Dokonalá Péče o tělo ISSORIA | Sprchové gely, tělové balzámy

Péče o tělo

25 produktů

Dopřej svému tělu péči, kterou si zaslouží. Odměnou ti bude čistá, hladká, hebká a hydratovaná pokožka.

... číst více
  • Sprchové gely zanechají pokožku lehce voňavou, zároveň ji jemně čistí a dodají jí svěží pocit. Pokud si zvolíš sprchový gel s Tvou oblíbenou vůní parfému, bude Tvá pokožka příjemně voňavá po celý den.

  • Tělové balzámy se dostatečně starají o pokožku celého těla zanechají Tvé tělo příjemně hebké a maximálně hydratované. V nabídce najdeš dámské tělové balzámy, jejichž vůně je totožná s vůněmi parfémů z naší nabídky.

Aktivní filtry

Pokožka chrání kůži před ztrátou vlhkosti i bakteriemi z okolí. Aby zůstala vždy krásná, zdravá s dokázala plnit všechny své úkoly, vyžaduje pravidelnou péči. Ne každému bude vyhovovat stejný tělový balzám nebo sprchový gel. Před tím, než si vybereš produkty, které budou nejlépe právě pro Tebe, potřebuješ vědět, jaký typ pokožky máš.

NORMÁLNÍ POKOŽKA

Normální pokožka se vyznačuje pružností, jemným povrchem bez výrazných pórů nebo vysušených oblastí. Je dobře hydratovaná a vyživená. Pokud máš tento typ, patříš k té šťastné menšině. Přesto by si však neměla péči o pokožku zanedbávat. Pokud jí nedodáš všechno, co potřebuje, věkem bude své přirozené schopnosti ztrácet. V naší nabídce si pro tento typ pokožky můžeš vybrat sprchový gel a tělový balzám s přírodními složkami.

SUCHÁ POKOŽKA

Pokud máš suchou pokožku, tak to jistě znáš: stačí, že se osprchuješ a už je napnutá. Pokud na ni nenaneseš tělový balzám, začnou se na ní tvořit šupinky. Při ošetření suché pokožky používej hydratační a vyživující sprchové gely. Jelikož má sklon k citlivějším reakcím na různé chemické složky, vybírej sprchové gely a tělové balzámy s přírodními oleji.

MASTNÁ POKOŽKA

Rozšířené póry, vysoký lesk a sklon k vyrážkám a akné – to jsou charakteristické znaky mastné pokožky. I když se na první pohled může zdát, že mastná pokožka nepotřebuje vyživovat, opak je pravdou. Pokud by si péči o ni zanedbala, produkce mazu by se tím jen podpořila. Mastná pokožka potřebuje také hloubkovou hydrataci. Vybírej tělové balzámy s aktivním vitamínovým komplexem. Pro lepší hydrataci jsou vhodné výtažky s aloe vera.

SMÍŠENÁ POKOŽKA

Tento typ se vyznačuje jinými vlastnostmi v různých oblastech. Na tváři v tvz. T zóně se vyskytuje většinou mastná pleť. Zbylá část pokožky může být naopak suchá. Pokud hledáš vhodné sprchové gely a tělové balzámy pro tento typ pokožky, budou Ti vyhovovat produkty kombinující hydratační a vyživující složky. Na suché oblasti můžeš aplikovat také promašťující přípravky.

CITLIVÁ POKOŽKA

Má Tvá pokožka sklon k podráždění různými vlivy? Tento problém pronásleduje muže i ženy. Pokožka může přehnaně reagovat při holení, mrazivém počasí nebo jen při běžném mytí rukou. Na místě je proto hlavně opatrnost při výběru kosmetiky. Nejlepší volbou budou hypoalergenní, přírodní sprchové gely a tělové balzámy.