----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Egyptská hlinka

Egyptská hlinka

5 produktů

Mikroskopický prášek založený na 100% přírodní bázi. Je vhodný pro každý typ pleti.
Přizpůsobí se odstínu tvé pleti. Je mnohostranně využitelný (jako make-up, stín na oči, rtěnka atd.).

... číst více

Aktivní filtry

Egyptská hlinka je make-up, který je vhodný pro každý typ pleti. Můžeš používat také na problematickou pleť s akné či psoriázou, aniž by ses musela obávat obsahu různých chemických látek.

EGYPTSKÁ HLINKA LILLE – PŘÍRODNÍ PRODUKT S JEDINEČNÝM SLOŽENÍM

Egyptská hlinka Lille uspokojí nároky každého, kdo hledá 100% přírodní produkty. Je vyrobena z bahna vytěženého ze dna Nilu. Jedinečné hypoalergenní složení přináší příznivé účinky na pleť a pomáhá při některých kožních problémech. Má uklidňující účinky, můžeš ji proto používat na podrážděnou a citlivou pleť, při problémech s akné, vyrážkami i ekzémem.

Egyptská hlinka obsahuje speciální oxid, který reaguje s pH pokožky. Díky němu působí po nanesení velmi přirozeně a dokonale splyne s jejím odstínem bez ohledu na to, jestli jsi opálená, nebo ne. Můžeš ji používat dokonce i jako rtěnku nebo čtvářenku. Chtěla bys vypadat opáleně? I v takovém případě ti pomůže egyptská hlinka Lille. Můžeš ji nanést na celé tělo a spolehnout se, že se z tvé pokožky ani při sezení nebo jiných běžných činnostech nesetře. Požadovaný odstín ti vydrží po celý den.

Nikdo nemá rád nevzhledné skvrny od make-upu, které jsou snadno patrné hlavně na bledém oblečení. S egyptskou hlinkou se jich už nemusíš obávat. Výborně odolává vlhkosti, takže ji můžeš klidně používat i v horkých dnech. Obleč si svoji oblíbenou bílou halenku nebo top a egyptská hlinka tě určitě nezklame.

EGYPTSKÁ HLINKA LILLE – PUDR S OBSAHEM VÝŽIVNÝCH LÁTEK

Tvá pleť ocení také její prodyšnost, egyptská hlinka Lille navíc překryje vrásky, pigmentové skvrny a jiné drobné nedokonalosti. Sjednotí barevný tón pleti a můžeš s ní dosáhnout také intenzivnějšího zabarvení pokožky. Stačí ji jen aplikovat ve více vrstvách. Obsahuje vitamíny A a E i minerální složky, pomáhá zpomalovat stárnutí pleti, vyživuje ji a nevysušuje.

SPRÁVNÉ NANÁŠENÍ PRO DOKONALÝ VÝSLEDEK

Egyptská hlinka se nanáší buď na nalíčený obličej, nebo na denní krém či přímo na pokožku. Pro co nejpřirozenější vzhled nanášej pudr vždy štětcem, nejlépe pomocí toho z přírodního vlasu. Čím více výrobku aplikuješ, tím větší intenzity zhnědnutí dosáhneš.

Malé množství pudru nanes z dávkovače zpod sítka na štětec a pomocí korkové podložky rovnoměrně rozetři prášek po štětci. Jemnými dlouhými krouživými pohyby ho aplikuj na pokožku těla a obličeje. Čím více egyptské hlinky naneseš, tím je intenzita zhnědnutí větší.

V naší nabídce najdeš také egyptskou oční linku pro dlouhotrvající efekt líčení. Je vhodná i pro citlivé oči, rychle schne a neobtiskává se.