----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Sprchové gely

Sprchové gely

15 produktů

Sprchové gely zanechají pokožku lehce voňavou, zároveň ji jemně čistí a dodají jí svěží pocit. Pokud si zvolíš sprchový gel s Tvou oblíbenou vůní parfému, bude Tvá pokožka příjemně voňavá po celý den.

... číst více

Aktivní filtry

Pro každého, kdo se rád sprchuje, máme v naší nabídce připraveny sprchové gely. Kvalitní složení bez obsahu parabenů nebo jiných nežádoucích látek v kombinaci s vůní Tvého oblíbeného parfému promění i běžné sprchování ve chvíle neobvyklého luxusu.

SLOŽENÍ ŠETRNÉ K POKOŽCE

Ani Ty nemáš ráda, když je Tvá pokožka po sprchování nepříjemně napnutá a nadměrně vysušená? Pokud se na ní navíc rychle tvoří bílé šupinky, znamená to, že sprchový gel narušil její přirozenou hydrataci. To, co se děje na povrchu, probíhá iv hlubších vrstvách. Pokud je pokožka nedostatečně hydratovaná v delším časovém období, výsledkem je její rychlejší stárnutí a postupná ztráta pružnosti. Aby ses Ty i Tvá pokožka po sprchování cítili vždy svěže, vyber si sprchové gely z naší nabídky. Jejich jemné složení bez škodlivých parabenů je vhodné pro každý typ pokožky. Čistí její povrch i póry šetrným způsobem a dodají jí potřebnou hydrataci. Složky, které v pokožce udržují vodu, podporují její vláčnost, jemný vzhled a posilují její odolnost vůči podráždění.

ZÍSKEJ VÍCE NEŽ JEN BĚŽNÉ MYTÍ

Po namáhavém dni plném pracovních a rodinných povinností Ti sprchové gely přinesou vytoužené uvolnění od stresu. Během sprchování Ti pomohou zapomenout na všechny starosti a v klidu zrelaxovat. Věděla jsi, že uspěchaný životní styl zanechává stopy i na naší pokožce? Dopřej jí péči, která jí dodá výživu, a přispějete k podpoře jejích přirozených vlastností. Pravidelné používání vyživujícího sprchového gelu se projeví také na jejím vzhledu. Pokožka bude hebká, jemná na dotek a obnoví se její pružnost.

SPRCHOVÝ GEL S UNIKÁTNÍ VŮNÍ

Sprchové gely pro muže i ženy si můžeš vybrat podle vůně Tvého oblíbeného parfému. Máš rád exotické tóny kokosu, lotosového květu nebo jasmínu? Možná Tě více osloví vůně kávových zrn nebo hledáte svěžest citrusů. Vybírat můžeš i podle toho, jestli preferuješ relaxační vůně na večer nebo se raději sprchuješ ráno. Sprchový gel s tou správnou vůní Tě dokáže nabudit novou energií. Spojení parfému a gelu na sprchování se stejným základem podpoří výdrž jeho vůně a dodá jí novou intenzitu. Sprchový gel si můžeš vybrat k více parfémům z naší nabídky. Vyzkoušej jejich osobité spojení, které Ti přinese neočekávaný zážitek dokonalosti jejich souladu.