Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Tělové balzámy

Tělové balzámy

10 produktů

Tělové balzámy se dostatečně starají o pokožku celého těla zanechají Tvé tělo příjemně hebké a maximálně hydratované. V nabídce najdeš dámské tělové balzámy, jejichž vůně je totožná s vůněmi parfémů z naší nabídky.

... číst více

Aktivní filtry

Aby byla Tvá pokožka hebká a zdravá, bude vyžadovat správnou péči. Rozmaznej ji luxusními vůněmi a prospěšnými složkami, které obsahují tělové balzámy z naší nabídky.

VÝŽIVNÉ SLOŽKY PRO KAŽDÝ TYP POKOŽKY

Každá pokožka bez ohledu na její typ vyžaduje pravidelný přísun vitamínů a vyživujících látek. Dodáš jí je pomocí tělového balzámu. I suchá a citlivá pokožka se sklonem k podráždění bude díky nim vždy svěží a jemná. Tělové balzámy s aktivními složkami jí dodají hebkost a obnoví její pružnost. Jedinečná kombinace přírodních olejů a výtažků z léčivých bylin působí proti volným radikálům a zpomaluje její stárnutí. Tyto látky proniknou i do hlubších vrstev pokožky a hydratují ji.

Přírodní oleje, aloe vera a šalvěj pro dokonalou péči o pokožku

Tělové balzámy z naší nabídky obsahují kvalitní přírodní oleje. V kombinaci s účinky šalvěje a aloe vera přinesou vaší pokožce vše, co potřebuje pro svůj zdravý vzhled:

  • Udržují vlhkost

Nedostatečně hydratovaná pokožka se navenek projevuje pocitem napnutí. Pokud jí nedodáš potřebnou vlhkost, postupně se začne vysoušet, objeví se na ní bílé oblasti nebo zarudlá místa. Suchá pokožka se rychle podráždí vnějšími vlivy a často dochází ik nepříjemnému svědění. Nedostatek vody v hlubších vrstvách pokožky způsobuje ztrátu její elasticity a ochabnutí. Pokožka takto navíc ztrácí část své obranné schopnosti.

Abys tomu zabránila, věnuj jí každodenní pozornost. Tělové balzámy s obsahem aloe vera a přírodních olejů udrží vlhkost pokožky až po dobu 24 hodin.

  • Zpevnění a elasticita

Aloe vera přispívá k lepší pevnosti pokožky. Podporuje také tvorbu kolagenu a zpomaluje její stárnutí. Při jejím pravidelném používání zůstává pokožka pružná, krásná a zářivá. Aloe vera nejen zpomaluje stárnutí pokožky, ale dodává jí také potřebné výživné látky a pomáhá ji regenerovat.

  • Proti zánětům a podrážděním sluncem

Balzám s obsahem aloe vera a šalvěje působí proti zánětům, bakteriím a má také antimykotické účinky. Jeho léčivý a uklidňující efekt oceníš i po spálení na slunci. Tělový balzám s těmito přírodními složkami pokožku zklidní a pomůže obnově poškozených buněk.

  • Zpomaluje vznik vrásek

Trápí Tě vznik drobných vrásek na krku? Tělový balzám se šalvějí lékařskou zpomaluje jejich vznik. Tato léčivá bylinka také podporuje lepší prokrvení pokožky a její zásobování živinami. Obsažené antioxidanty chrání pokožku před vznikem skvrn. Známý je také její přínos k obnově kožních buněk díky vitamínu A a vápníku. Šalvěj navíc reguluje tvorbu kožního mazu a podporuje hojení drobných ranek.