----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Sady vzorků parfémů ISSORIA

Sady vzorků

8 produktů

Vyber si naše sady vzorků parfémů a objevuj nové vůně. Sady obsahují 5 ks vzorků v objemu 2 ml s rozprašovačem.

... číst více

Aktivní filtry

Vzorky parfémů Ti pomohou vybrat si svůj parfém ještě před tím, než investuješ do velkého balení. Za cenu, která vůbec nezatíží Tvou peněženku, tak získáš možnost vyzkoušet, která vůně se Ti bude nejvíc líbit. A to vše v pohodlí domova s dostatkem času na přemýšlení, přivonění a srovnávání. Každý parfém můžeš díky objemu až 2 ml vyzkoušet hned víckrát. Tuto nabídku proto jistě nevyužijí jen nerozhodné povahy.

Vybrat si ten nejlepší parfém bude pro Tebe od nynějška docela jednoduché. Nanes si parfém na pokožku a sleduj, jak se během dne rozvine jeho vůně a jak dlouho vydrží. Vzorky parfémů nabízíme v praktické lahvičce s rozprašovačem, kterou pohodlně vložíš do kabelky nebo kosmetické taštičky. Ušetří Ti také místo v cestovním zavazadle, takže si je budeš moci s sebou vzít na pracovní cestu i dovolenou.

Připravili jsme si pro tebe také sady vzorků, které obsahují až 5 ks vzorků o objemu 2ml ve formě malého sprejíku s rozprašovačem. Líbí se ti květinové nebo svěží vůně? Chceš vyzkoušet naše top parfémy? V tom případě sáhni po sadě vzorků v krásné a praktické krabičce, která obsahuje pečlivě vybírané vzorky vůní z jednotlivých směrů naší Mapy vůní. Vyber si sadu vzorků, objev nové vůně a nech se vést svým nosem tím správným směrem.