Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Blog navigation
Posted in: Inspirace vůní

Den otců je za rohem

214 Views
 

První oficiální Den otců se oslavil 19. června 1910 ve Spokaně, ve státě Washington. Od té doby se tato tradice postupně rozšířila do dalších zemí, a přestože přesné datum oslav se může lišit, ve většině zemí se Den otců slaví třetí neděli v červnu.

Otcové nám poskytují nejen finanční podporu, ale také emocionální stabilitu a lásku. Jsou naším morálním kompasem, učí nás dodržovat pravidla, vedou nás k zodpovědnosti. V neposlední řadě jsou také láskyplní a milující tatínci, se kterými jsme v dětství zažili spoustu zábavy a vyvedli nespočet šibalství.

den otcu

Pro dcery je táta její první láskou, pro syny ten nejlepší a nejstatečnější hrdina. Den otců je proto tím správným časem, kdy můžeme vyjádřit naši vděčnost a lásku našim otcům, ať už jde o biologické otce, adoptivní otce, nevlastní otce, nebo otcovské vzory, které sehrály významnou roli v našich životech. Stravte tento den společně, upřímně mu poděkuj a řekni, co pro tebe znamená, daruj mu dárek ze srdce a užívej si společné chvíle v jeho přítomnosti.

Jaký dárek by potěšil právě tvého tatínka? Přináším ti pár tipů na parfémy, které potěší určitě každého muže.

Otec klasik

Otec klasik si zakládá na tradičních hodnotách a úkolech. Je pracovitý, disciplinovaný, budí respekt a je ochráncem celé rodiny. Má konzervativnější pohled na svět, což se projevuje také v jeho stylu. Pokud je tvůj otec klasik rozhodně ho potěší vyzrálý a nadčasový parfém ISSORIA FLONIR. Je to intenzivní parfém, díky kterému muž nabude zdravé sebevědomí a budí respekt. Šťavnaté citrusy, zemité tóny pačuli a vetiveru s aromatickým muškátovým oříškem působí tak trochu usazeným dojmem, ale v kombinaci s ikonickým pižmem tvoří velmi sofistikovanou a elegantní vonnou kompozici.

den otcu

Moderní táta

I otec i kamarád. Moderní muž, který sleduje trendy, rozumí si s mladší generací, je velice společenský a zábavný. Je to právě tvůj táta? V tom případě se nemusíš bát experimentovat a můžeš mu darovat jedinečný unisex parfém ISSORIA TEMBY. Je to výrazná neobvyklá moderní vůně, která budí pozornost. Vanilka, sladko-pikantní fazole tonka, nahořklé kakao a tabákové listy obklopují tóny sušeného ovoce, díky čemuž je tato vůně sladká, kořeněná, orientální a velmi návyková.

Aktivní muž

Sport, turistika, výlety, zážitky, je tvůj táta neustále v pohybu? Aktivní muž jako je on vyhledává vůně, které jsou svěží, ale přitom intenzivní a něčím výjimečné. Parfém ISSORIA GIAN má stejně dobrodružnou povahu a nespoutanou sílu jako tvůj táta. Osvěžující mořské tóny, aromatická levandule, chladivá máta a špetka pikantního koriandru vytvářejí vzrušující a intenzivní vonnou kompozici, která překypuje energii a ohromuje svou svěžestí.

den otcu

Náročný seladon

Štramák, fešák, švihák, taková označení posloucháš na svého otce z každé strany. Je to prostě muž, který si potrpí na dokonalém vzhledu a stejně dokonale se chová ve společnosti. Absolutní gentleman, který vzbuzuje zájem potřebuje vůni, která by byla stejně charismatická jako on sám. Parfém ISSORIA AMIAR má výrazný aromatický charakter. Dominují v něm tóny grapefruitu, levandule, mužného vetiveru a orientálního pačuli. Je to vůně, která překypuje sexappealem, je nesmírně přitažlivá a velmi návyková.

den otcu

MŮJ TIP: Nevíš, která vůně by byla nejvhodnější pro tvého otce? Co takhle parfém, který stejně dobře sedne sportovci i podnikateli, pánovi v letech i mladému muži, prostě vůně, která se líbí všem? ISSORIA MATNIS je citrusově-dřevitá vůně se svěžím charakterem, která je zároveň intenzivní, ale není obtěžující. Je ideální do každého počasí a pro každou příležitost. ISSORIA MATNIS je zkrátka sázka na jistotu.

 
Was this blog post helpful to you?