Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Blog navigation

Horoskop vůní - Kozoroh

487 Views
 

Člověk ve znamení Kozoroha je na první pohled chladný a tvrdý typ, ale pod touto slupkou se skrývá citlivý a velmi rodinně orientovaný člověk. Je to přemýšlivý typ osobnosti, který si předem promyslí každý krok, který ho dovede k vytouženému cíli, ať už na poli profesním, nebo v soukromém životě. Díky své pracovitosti a disciplíně vypadá v očích druhých jako těžkopádný „dříč“, ve skutečnosti však skrývá temperamentní a láskyplnou povahu. Protože si Kozorohové budují seriózní image, vybírají si klasicky elegantní vůně, které jsou však výrazné a snadno zapamatovatelné. 

kozoroh_horoskop

Žena Kozoroh miluje květinové vůně, ale ne jemné a lehké, nýbrž odvážné květinové vůně, které zvýrazní její smyslnou ženskost. Parfém ISSORIA BLANCA je výjimečně ženský a snadno zapamatovatelný. Jeho minimalistická kompozice vyjadřuje čistou eleganci a přímočarý styl sofistikované ženy. Dominantním tónem parfému je jednoznačně výrazný elegantní jasmín, který je podpořen dřevitými tóny a sladkostí hřejivého jantaru. Jasmín skutečně ukazuje svou sílu, ale není příliš ostrý a obtěžující. V kombinaci s ostatními složkami získává pudrový nádech s jemnou vanilkovou příchutí. Z parfému ISSORIA BLANCA vyzařuje určitá rafinovanost a respekt, které definují ženu ve znamení Kozoroha. 

kozoroh_pansky

Muž Kozoroh vyhledává vůně v klasickém stylu, které však musí být charismatické a přitažlivé jako magnet. Parfém ISSORIA GRANDI bych definovala jako vůni, která má „od všeho trochu“, stejně jako muž Kozoroh. Je elegantní, mužná, klasická, dlouhotrvající, výrazná a přitom nevtíravá. Hřejivé kořeněné tóny a aromatické akordy zaručují smyslnost a svůdnost. Hřejivá ambra, zázvor a koriandr tvoří ohnivý koktejl, který rozproudí krev. Aromatické akordy kardamomu a tabáku, kyselý grapefruit a cedrové dřevo podtrhují klasický elegantní styl, díky němuž je parfém ISSORIA GRANDI vhodný pro všechny příležitosti od obchodní schůzky až po noční procházku. 

horoskop_kozoroh

Můj TIP: Unisex parfém ISSORIA FLERA je intimní a omamná vůně, které se nebudete moci nabažit. Je příjemně nelepivě sladká, pudrová s výraznými bílými květinovými tóny. Nádech romantiky je cítit hned v úvodu, kterému dominuje sladká pivoňka a jemné exotické liči. Později vůně získává o něco smyslnější charakter, do popředí se dostávají opojné bílé květiny v podobě jasmínu a pomerančového květu, které se vyhřívají v hřejivém objetí jemného pižma a dřevitých akordů. Parfém ISSORIA FLERA je obrazem sofistikovanosti a nenucené elegance, kterou Kozorozi vyhledávají a vyzařují.

 
Was this blog post helpful to you?