Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Blog navigation

Horoskop vůní – Rak

814 Views
 

Lidé narození ve znamení raka jsou něžné romantické duše, které se skrývají za maskou nepřístupnosti. Jsou silně rodinně založení a dobré mezilidské vztahy jsou pro ně nesmírně důležité. Rádi se unášejí na vlnách fantazie a jejich bohatý vnitřní život je nesmírně fascinující. Na základě jejich romantického cítění si vybírají zejména něžnější květinové vůně, popřípadě teplé vanilkové a santalové parfémy.

issoria poemi

Ženě ve znamení raka bude slušet vůně, která podpoří její ženskost a něžnou povahu, a to je parfém ISSORIA POEMI. Je to moderní a charismatická vůně plná laskavosti a něhy. Moderní díky sladkým ovocným tónům a citrusovému yuzu, něžná zejména díky jemnému jasmínovému pohlazení a vzdušnému lotosovému květu. Dřevitý základ a hřejivá vanilka přetváří jasnou sladko-svěží kompozici v aroma ženské smyslnosti. ISSORIA POEMI se ženě ve znamení raka dostane pod kůži a odhalí její vnitřní krásu plnou lásky, soucitu a péče.

issoria mosir

Muž rak má rád klasické mužné vůně s komplexním složením. Parfém ISSORIA MOSIR je jiskřivý, návykový, svěží a vyzařuje nepopiratelnou energii. Svěží šťavnatý citrón s jemně nahořklým podtónem se mísí s tóny jablka. Později se do popředí dostává vetiver, intenzivní pačuli a půvabná vanilka, která celé kompozicí dodává hloubku a příjemné všeobjímající teplo. ISSORIA MOSIR je vůně, která podpoří životní entusiasmus a energii muže ve znamení raka, vůně, se kterou můžeš zvládnout i nemožné.

issoria nuala

MŮJ TIP: Unisex parfém ISSORIA NUALA je důkazem toho, že i v jemnosti se ukrývá síla. Je čistá a intimní a zároveň intenzivní a dlouhotrvající. Tato přímo éterická vůně se stane Tvou druhou kůží. Svěží a hřejivá současně, pozvedne náladu a uklidní mysl. Nejprve nabízí jemné povzbuzení v podobě citrusové vůně mandarinky, pomalu přechází do něžného bílého květinového aroma magnólie a vrcholí vůní sametově hřejivého pižma. ISSORIA NUALA je přímo stvořená pro něžné romantické duše ve znamení raka, které se unášejí na vlnách fantazie.

 
Was this blog post helpful to you?