----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Blog navigation

Horoskop vůní - Ryby

484 Views
 

Lidé ve znamení Ryb jsou mimořádně citlivé bytosti se silnými empatickými pocity. Je snadné získat si jejich důvěru a ovlivnit jejich úsudek, nejsou však zcela naivní. Mají zkreslené vnímání reality se sklonem k fantazírování, což je do značné míry způsobeno jejich romantickou povahou. Jsou schopni se několikrát za život bezhlavě zamilovat a být své lásce zcela oddáni. Jednají-li instinktivně, toto jednání se jim často vyplatí a přinese jim úspěch a prosperitu. Ryby sahají zejména po květinových parfémech a vůních, které je spojují s přírodou, jako jsou zelené nebo mořské vůně. 

horoskop_ryby

Ženy ve znamení ryb jsou něžné, křehké a romantické duše. Mají rády svěží květinové vůně, které dokáží podtrhnout jejich ženskou krásu. Takovým parfémem je bezesporu ISSORIA FEYA.  Jemná a krásná pivoňka, která je ústředním prvkem této vonné kompozice, se vznáší jako lehký a sladký obláček. Citrusové plody se svou svěží vůní působí jako jemný jarní vánek, který tento oblak pivoňky jemně rozvíří. Lahodné květy osmanthu a okvětní lístky růže svou sladkou svůdností vyvažují mladistvou energii a romantický motiv, který je cítit od samotného otevření až po rozvinutí parfému. Okouzlující a zároveň svůdný parfém ISSORIA FEYA potěší každou citlivou ženskou duši ve znamení ryb. 

horoskop_ryby

Muž ve znamení ryb oplývá velkou dávkou kreativity. Jeho intenzivní prožívání všech pocitů se odráží i ve výběru vůní. ISSORIA CASEON v sobě spojuje sílu, energii, kreativitu a kapku jemnosti. Je to popisná vůně pro moderního muže, protože kombinuje aromatické a kořeněné prvky, které tvoří dokonale vyvážený celek. Mořské tóny a hořkokyselý bergamot v úvodu okamžitě upoutají pozornost, která je zostřena příchodem bylinných akordů v podobě rozmarýnu a šalvěje. Intenzivní zemité pačuli vnáší do vůně velmi mužnou energii, díky níž je velmi svůdná a přitažlivá. Parfém ISSORIA CASEON si na první přičichnutí zamilují muži ve znamení Ryb a stane se jejich nedílnou součástí. 

issoria emelys

MŮJ TIP: Kouzelná unisex vůně ISSORIA EMELYS umocní půvab ženy nebo muže ve znamení ryb. Nevtíravou sladkost a šťavnatost v podobě broskve a hrušky doplňují květinové tóny vanilky a heliotropu. Heliotrop, oblíbený pro svou vůni podobnou vanilce, je odrazovým můstkem ke krémovým, jemným tónům vanilky a pižma, které si stále drží svou tvář a nezastíní exotické ovocné akordy. ISSORIA EMELYS je magicky přitažlivá vůně, díky níž najdete kouzlo v každém okamžiku svého života.

 
Was this blog post helpful to you?