----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Blog navigation

Horoskop vůní - Střelec

472 Views
 

Jedinečný smysl pro humor, to charakterizuje lidi ve znamení Střelce. Jsou to kreativní, velmi spontánní lidé, kteří si nade vše cení svobody a volnosti. Jejich přílišná upřímnost někomu imponuje, mnozí však tuto vlastnost neocení. Do všeho se vrhají energicky, bez rozmýšlení, a rádi vyhledávají nová a neotřelá dobrodružství. Díky své optimistické povaze si je okolí rychle oblíbí. Energické a svěží parfémy, které vyjadřují svobodu a mladistvého ducha, jsou vůně, které muži a ženy Střelci vyhledávají. 

horoskop_strelec

Žena ve znamení Střelce je velmi přímá, vždy říká, co si myslí. Má ráda svěží a čisté vůně, jako je ISSORIA FREIS. Přestože se jedná o svěží vůni, není jemná a nevýrazná. Tato ženská vůně je chladivá, a přesto velmi přívětivá. Jiskřivý citron a povzbuzující máta se střídají s jemnou květinovou vůní pivoňky. Tóny cedru a sladce pikantního růžového pepře dodávají vůni trvanlivost a všestrannost... Parfém ISSORIA FREIS je stejně přímočarý jako jeho nositelka. Vytváří dokonalou harmonii mezi moderním a nadčasovým, svěžím a intenzivním. Je to vůně svobody v pravém slova smyslu. 

horoskop_strelec

Muž ve znamení Střelce je věčný optimista, u kterého převládá tvůrčí stránka osobnosti. Potřeba svobody je pro něj prvořadá, a proto miluje energické svěží až aromatické vůně. Parfém ISSORIA GIAN představuje svobodu a sílu aktivního muže, střelce, který je synonymem svobody. Osvěžující mořské tóny v kombinaci s aromatickými tóny levandule a chladivé máty vás zasáhnou jako přílivová vlna rozbouřeného oceánu, díky níž zažijete intenzivní a nekonečný příval energie a svěžesti. Jak se vůně rozvíjí, pomalu mění svůj charakter z rozbouřeného oceánu na průzračnou ranní rosu, která se třpytí na snítkách rozmarýnu a zelené trávě. Dubový mech, který nasává vlhkost okolního lesa, a tóny cedrového dřeva jen podtrhují svěží a čistý charakter parfému ISSORIA GIAN. Je to mimořádně svěží a optimistická vůně, která dýchá svobodou.

horoskop_strelec

MŮJ TIP: Unisex parfémy jsou symbolem svobodomyslnosti, jedinečnosti a vlastní životní cesty, a přesně tak by se dal definovat parfém ISSORIA VIESSA. Je nespoutaný, intenzivní, dovolí vám být skutečně sama sebou. Parfém ISSORIA VIESSA pozitivně překvapí svou citrusovou svěžestí, která působí jako ledová sprcha. Tóny bergamotu, citronu a kardamonu jsou opravdu silné, jemně doplněné zelenými a ovocnými akordy papáji a ananasu.  Později se na povrch prodírají sladkasté tóny růže, fialky a jasmínu, ukryté v srdci vůně. Přestože je parfém ISSORIA VIESSA citrusovou vůní, rychle nevyprchá, usazuje se na kůži, kde se dále rozvíjí v hřejivých tónech ambry a santalového dřeva. Parfém ISSORIA VIESSA sluší střelci pro jeho nesmazatelnou stopu mládí, kreativity a dobrodružství.

 
Was this blog post helpful to you?