----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Blog navigation

Horoskop vůní - Vodnář

541 Views
 

Vodnář si vás díky svému bystrému intelektu a společenské povaze rychle omotá kolem prstu. Milují dobrodružství a svobodu, což je může v partnerském životě činit poněkud nestálými a nespolehlivými. Díky své originalitě a přesvědčivosti v práci často zastávají vysoké funkce. Vodnáři si jdou vždy svou vlastní cestou a nedbají na názory svého okolí. Jejich vkus v oblasti módy i parfémů odráží jejich neobvyklou a výjimečnou povahu. Pokud chcete Vodnáře potěšit, darujte mu originální lehký svěží parfém. 

horoskop_vodnar

Lehké, poněkud romantické a zejména svěží kompozice, v nichž by neměly chybět sladké ovocné akcenty a záplava květin, mohou vhodně dotvořit obraz osobnosti ženy ve znamení Vodnáře. ISSORIA MOYA je vzdušná, optimistická vůně, která je plná radosti a hravosti. Je lehká a nekomplikovaná a právě v tom spočívá její kouzlo. Sladká jahoda, bílé květy a fialka naznačují nenucenou eleganci a zároveň zachovávají svobodomyslný a mladistvý charakter vůně. Jemnost a čistota pižma v kombinaci s bílými dřevy a vanilkou umocňují příjemný a pozitivní pocit, který přetrvává jako lehký závan po celý den.

horoskop_vodnar_muz

Muž ve znamení Vodnáře má rád svěží vůně, které přitahují pozornost. ISSORIA ADRIEM je čistá vůně, jejíž svěží vodní kompozice působí jako klidná hladina moře. Sladká mandarinka, zelené tóny mořských řas a aromatická levandule přitahují pozornost již v úvodu. Později se povznášející úvod mění v klidnější zážitek s vůní cedrového dřeva a ambry.  Parfém ISSORIA ADRIEM dokonale definuje svobodnou povahu muže Vodnáře. 

vodnar_horoskop

MŮJ TIP: Moderní, unisexový vzorec ISSORIA LIBELL rozehrává brilantní hru, která vás pohltí. Vaši pozornost upoutají sladké ovocné tóny na začátku vůně, které se rychle mění na svěží a jasné citrusové akordy. Svěžest a sladkost ovoce se prolínají, až nakonec ustoupí smyslnému a hřejivému pižmu a vanilce. V tomto okamžiku se hravá a jiskřivá vůně mění v elegantní směs plnou smyslnosti a svůdnosti. Parfém ISSORIA LIBELL podpoří svobodomyslného ducha ženy nebo muže ve výrazném znamení Vodnáře. 

 
Was this blog post helpful to you?