----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Blog navigation
Posted in: Parfémy ISSORIA

ISSORIA MATNIS, poutavá a nezapomenutelná unisex vůně

188 Views
 

„Chci se stát takovým člověkem, kterého lidé obdivují, chtějí být v jeho přízni, snaží se dostat do jeho blízkosti. Budu člověk, který po sobě zanechá nesmazatelnou stopu. Budu udivovat, budu inspirovat, budu prostě nezapomenutelná.“

Málo kdo má v sobě takové charisma a sílu, aby dokázal upoutat davy. Ty to v sobě nezpochybnitelně máš. Těší Tě, že Tě lidé obdivují, že chtějí znát Tvůj názor, že sledují v podstatě každý Tvůj krok. To je to, proč ses narodila, být viděna, být obdivována, být na výsluní. Chceš inspirovat, podporovat, mít vliv. Všechno, co uděláš, musí být viděno, vše, co řekneš, bude slyšeno.

issoria matnis

Tvůj osobní styl je kombinací sebedůvěry, originality, charismatu a významové hloubky, která Tě činí nezaměnitelnou a obdivuhodnou. Tvůj výrazný a originální vkus se vymyká běžným standardům. Proč? Protože Ty jsi ten člověk, který vytváří trendy a určuje, co bude in a co ne. Ta stylová jedinečnost, kterou máš tkví hlavně v detailech a dobře promyšlených konceptech. Vždy víš, co chceš lidem říct, co chceš vyjádřit nejen slovy, ale také svým stylem. Ve vůních proto vyhledáváš něco víc, kompozice, které nejsou prvoplánové, jsou neobvyklé, ale zároveň „líbivé“. Nadčasovost s moderním nádechem, hluboká, ale přitom běžně nositelná vůně, to je přesně to, co potřebuješ. Unisex parfém ISSORIA MATNIS Ti nabízí jistou nevšednost, která Tvé smysly postaví do pozoru, a která zaujme při každé příležitosti.

ISSORIA MATNIS je svěží unisex parfém s rozpoznatelným kyprovým nádechem. Co může lépe probudit Tvé smysly než šťavnatý ovocný úvod vůně tvořený nahořklým grapefruitem, bergamotem a ananasem? V takovém jiskřivém aroma se parfém dále rozvíjí a k citrusovým tónům se pomalu přidávají intenzivnější a trvanlivější akordy vlhkého dubového mechu a dřeva. Tato rafinovaná a zručně namíchaná vonná kompozice si zachovává svoji svěžest a stimuluje smysly od začátku až po úplné rozvinutí vůně.

ISSORIA MATNIS je svěží a lechtivá unisex vůně, která vzbuzuje pozornost svým výrazným charakterem. Zanechává nezapomenutelný dojem stejně jako Ty.

 
Was this blog post helpful to you?