Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Blog navigation

Nejprodávanější parfémy v měsíci květen 2024

334 Views
 

Měsíc květen ovládly typicky dámské parfémy, nicméně v naší TOP trojce najdeš i exkluzivní unisex parfém. Každá z těchto tří vůní nabízí něco jedinečného a výjimečného. Pokud hledáš novou vůni, která tě okouzlí a zanechá nezapomenutelný dojem, určitě stojí za to vyzkoušet jeden z těchto bestsellerů.

issoria nedea

Třetí nejprodávanější parfém za měsíc květen je dámská vůně ISSORIA NEDEA. Je to výjimečná a nenapodobitelná pudrová vůně, kterou jen tak snadno neseženeš. Jemné pudrové tóny tvoří dokonalou harmonii elegance a ženskosti, kterou podtrhuje čistá vůně pižma. Rozkvetlá fialová louka z kosatců, hyacintů, heliotropu a podmanivého šeříku potěší každou ženskou romantickou duši. ISSORIA NEDEA je prostě vůní čiré ženskosti a romantické nostalgie. Vyvolává pocit intimity s jemnou elegantní stopou, díky čemuž je u žen, lépe řečeno u všech dam, mimořádně oblíbenou a preferovanou vůní.

issoria electra

Druhý nejprodávanější parfém není žádným překvapením. Unisex parfém ISSORIA ELECTRA patří mezi naše TOP parfémy již několik let. Není se čemu divit, vždyť přece jeho jedinečnost a specifická vůně je doslova návyková. A v čem spočívá jeho kouzlo, které si získalo tisíce žen a mužů? Je to parfém, který má tendenci být velmi univerzální a přitažlivý pro masy lidí, ale zároveň je velmi nevšední a specifický. Někdo jej popisuje jako orientální parfém, někdo v něm cítí nádech svěžesti, pro jiného se zase jedná o moderní elegantní vůni. Královský jasmín, vzácný šafrán a cedrové dřevo tvoří vonnou kompozici, která je nositelná během běžného dne, ale také pro speciální příležitosti. Parfém ISSORIA ELECTRA je magická nepopsatelná vůně, kterou je třeba rozhodně vyzkoušet.

issoria juli

Nejprodávanější parfém za měsíc květen způsobil doslova šílenství. Jakmile jsme ho představili jako naši jarní novinku se během měsíce stihl vyprodat až dvakrát! Řeč je o sladce svěží dámské vůni ISSORIA JULI. Tato lehká optimistická vůně je ideální do teplého jarního a letního počasí. Její okouzlující vůně tvořená tóny svěžího ovoce liči a sladkými okvětními lístky pivoňky a růže je prostě „must have“ pro všechny ženy či dívky, které mají rády sladké vůně s typicky ženským květinovým dozvukem. ISSORIA JULI je tekuté štěstí, radost ze života, oslava ženské krásy a věčného mládí, je to vůně, kterou musíš mít.

 
Was this blog post helpful to you?