----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč
Blog navigation

Vaše nejoblíbenější vůně za měsíc červen 2024

1050 Views
 

Ahoj milovnice krásných vůní! Červen byl plný horkých a slunečných dnů, dobrodružství a samozřejmě skvělých vůní, které nás provázely na každém kroku. S radostí ti představuji naše nejprodávanější parfémy za tento měsíc. Ať už hledáš něco svěžího a lehkého na letní večery, nebo elegantního a smyslného pro speciální příležitosti, mezi našimi hity určitě najdeš něco, co tě okouzlí. Pojďme se tedy spolu podívat, které vůně si získaly srdce (a nosy) parfémových nadšenců v červnu!

issoria juli

Absolutním hitem letní sezóny nadále zůstává korunovaná královna sladce svěžích dámských vůní ISSORIA JULI. Její voňavému kouzlu zaručeně podlehneš. Sladká, ale přitom lehká letní vůně, ve které ucítíš zejména exotické liči, pivoňky a jemnou růži s dozvukem bonbonové sladkosti, to je něco, co dokáže zaujmout davy lidí. ISSORIA JULI je plná optimismu, radosti a romantiky stejně jako slunečné letní dny.

issoria electra

Parfém ISSORIA ELECTRA, to je vůně, kterou už není třeba nijak zvlášť představovat. Je to luxusní unisex parfém, který vyvolává doslova závislost, o čemž svědčí i množství pozitivních ohlasů od mnoha mužů a žen, kteří v ní našli svou „signature scent“, tedy jejich osobní vůni, která je pro ně charakteristická. Šafrán, ambra a dřevité tóny, to je nevšední a smyslná kombinace, která tvoří sladce hřejivý parfém ISSORIA ELECTRA.

issoria rosali

Do naší „TOP TROJKY“ se tento měsíc dostala také nesmrtelná klasická vůně pro všechny romantické a něžné ženy, které mají rády eleganci s nádechem svěžesti a jednoduchosti. ISSORIA ROSALI je příjemný květinový parfém, ve které dominuje čistá vůně konvalinky, elegantní vůně růže a příjemně sladký podtón liči. ISSORIA ROSALI je dokonalá vůně na romantické letní rande, díky které můžeš vyjádřit svou křehkou, ale přitom smyslnou ženskost.

issoria joneas

Abych nezapomněla na pány, vždyť přece příjemně vonící muž je něco, co potěší i nás ženy, no ne? Se slunečnými a horkými dny vzrůstá popularita zejména svěžích parfémů. Není proto žádným překvapením, že v měsíci červen našich pánských parfémových nadšenců zaujala vůně ISSORIA JONEAS. Je to svěží citrusový parfém, který si však zachovává kořeněný charakter, typický pro pánské vůně. Grapefruit, máta a kořeněný základ, to je to, co dělá parfém ISSORIA JONEAS tak svěží, intenzivní a nesmírně charismatický.

Děkuji, že ses se mnou vydala na tuto voňavou cestu červnem. Doufám, že jsi našla inspiraci a možná i nový oblíbený parfém. Pokud jsi ještě nenašla tu pravou vůni, nezoufej, léto je jen na začátku a já ti přineseme další fantastické tipy i nadále. Těším se na tebe v dalším voňavém článku!

 

 
Was this blog post helpful to you?