Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭
Blog navigation
Posted in: Kosmetika

Voňavý rituál pro tělo

157 Views
 

Dopřej svému tělu péči, kterou si zaslouží. Čistá, hydratovaná a voňavá pokožka, to je to, co chce každá z nás. Jak toho docílit? To ti prozradím v následujících řádcích. Tak se připrav, protože tvoje rutina v péči o tělo se změní na luxusní rituál!

Představ si, že se každý den ocitneš v heboučkém oblaku vůní, které by mohly konkurovat nejlepším parfumeriím. Jak toho docílit? Stačí ti k tomu 3 jednoduché kroky a Tvé tělo bude zahaleno do voňavého závoje po celý den.

1.Krok: čistota je základ!

Sprcha či koupel je součástí každodenní rutiny každého z nás. Ovšem i ze sprchování můžeme mít požitek a přeměnit tento rituál na skutečný luxusní voňavý zážitek. Kvalitní sprchové gely ISSORIA s vůní tvého oblíbeného parfému, to je to, za co ti poděkuje nejen tvé tělo, ale také tvůj nos.

sprchovy gel issoria

Máš rád exotické tóny kokosu, lotosového květu nebo jasmínu? Možná Tě více osloví vůně kávových zrn nebo hledáš svěžest citrusů. Vybírat můžeš i podle toho, jestli preferuješ relaxační vůně na večer nebo se raději sprchuješ ráno. Sprchové gely ISSORIA nejsou však jen o jejich vůni. Jejich jemné složení bez parabenů čistí pokožku šetrným způsobem, díky čemuž jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Navíc složky, které naše sprchové gely obsahují hydratují, podporují vláčnost pokožky a posilují její odolnost vůči vnějším vlivům.

2. Krok: hydratace, hydratace, hydratace,…

Ano hydratace je alfa omega zdravé a krásné pokožky. Proto nezapomínej, že tvé tělo potřebuje hydrataci as ní spojené „hýčkání a péči“ ideálně každý den. Neboj se hýčkat svoji pokožku prospěšnými složkami a luxusními vůněmi, které obsahují tělové balzámy ISSORIA.

Tělové balzámy ISSORIA obsahují přírodní oleje, šalvěj a aloe vera, to zní dobře, že? Díky nim svoji pokožku hydratuješ, zlepšíš její obrany schopnost a podpoříš její pevnost a elasticitu. Navíc tyto tělové balzámy díky šalvěji a aloe vera působí proti zánětům, bakteriím a mají také antimykotické účinky, díky čemuž dokáží uklidnit i podrážděnou pokožku.

telovy balzam issoria

3. Krok: Oblíbený parfém

Předpokládejme, že svou pokožku šetrně očistila a hydratovala. Nyní se chystáš vyrazit do práce, rande či večeři s přáteli. Zůstává nám tedy poslední krok, který tvou „voňavou rutinu“ zahřebí a přivede k dokonalosti. Aplikuj si svůj oblíbený parfém ideálně ve stejné vůni jako sprchový gel a tělový balzám, užívej si pocit voňavé pokožky po celý den as hrdostí sbírej komplimenty na svou příjemnou a dlouhotrvající vůni.

Na závěr mi už zbývá jen poslední. Pamatuj prosím, že péče o tělo není jen o čistotě, ale také o zážitku a jistém luxusu, který si můžeš dopřát každý den. Tak co řekneš? Jsi připravena přeměnit svou rutinu v péči o tělo na voňavý rituál?

 
Was this blog post helpful to you?