Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭

Proč nakupovat na ISSORIA


KVALITNÍ PARFÉMY ISSORIA ZA ROZUMNÉ CENY

Značka ISSORIA představuje nový pohled na parfémy. Při jejich tvorbě jsme se soustředili zejména na vysokou kvalitu parfému samotného, na jeho vůni, výdrž a intenzitu s podílem vonných olejů 18 % a více. Naším cílem bylo vytvořit vůně, které vycházejí ze světoznámých značek, ale přece jsou jedinečné a zároveň dostupné pro každého.

Navíc každý z našich parfémů má svůj osobitý charakter. V parfémech ISSORIA jsme odkryli jejich jedinečné odkazy, které Ti připomenou důležité pocity, díky nimž se budeš umět v životě lépe rozhodnout a udržet správný směr. Jít rovnou za nosem je vždy to nejsprávnější rozhodnutí. A právě ISSORIA vůně Ti pomohou udržet správný směr. Vždy když k vůni přivoníš vzpomeneš si na důležité pocity, na odkaz, který nese každý z parfémů ISSORIA.

parfémy issoria

 

MAPA VŮNÍ, KTERÁ TI POMŮŽE VYBRAT TOU PRAVOU VŮNI PRO TEBE

Vytvořili jsme pro Tebe jakýsi kompas, mapu vůní, která Ti pomůže zorientovat se nejen v parfémech ISSORIA, ale také ve Tvém životě, protože jít za nosem je to nejsprávnější. Naše unikátní mapa vůní je složena ze čtyř základních směrů, ve kterých si můžeš vybrat vůni podle složení, nebo se necháš vést svými instinkty, hodnotami a emocemi, na jejichž základě si vybereš vůni, která ti dokonale sedne. Mapa vůní ti pomůže v životě udržet správný směr. Následuj své instinkty, následuj svůj nos, protože jít rovnou za nosem je to nejsprávnější.

 

EKONOMICKÉ PARFÉMOVÉ NÁPLNĚ

Ke každému 50 ml parfému máme také alternativu v podobě cenově výhodnější parfémové náplně o objemu 100 ml. Vůni z náplně si jednoduše přeliješ do opakovaně plnitelného flakonu, který si navíc můžeš k náplni pořídit za zvýhodněnou cenu.

naplne issoria

 

PRAKTICKÉ VZORKY VŮNÍ

Chceš objevovat nové vůně, ale máš obavy z toho, jestli se Ti parfém bude líbit? Vzorek o objemu 2 ml a s rozprašovačem představuje ideální řešení, jak objevit novou vůni. Můžeš si vybrat vzorek konkrétního parfému nebo sady vzorků jednotlivých vůní.

vzorky issoria

 

VLASTNÍ SKLAD

Pravidelně doplňujeme skladové zásoby parfémů, flakonů a doplňkového sortimentu, to znamená, že na svoji oblíbenou vůni nebudeš muset dlouho čekat. Pokud si navíc objednáš do 13.00 hod., Tvou objednávku odešleme ještě týž pracovní den. Do 24 hodin Tě bude kontaktovat kurýr, který ti přinese Tvůj voňavý balíček.

sklad issoria

 

HODNOCENÍ OD MNOŽSTVÍ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

O kvalitě našich parfémů, ale i služeb mluví samotné pozitivní reference od tisíců spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Snažíme se vyhovět individuálně každému zákazníkovi a učinit vše pro to, aby byl nákup u nás i naše vůně pro Tebe pozitivním zážitkem.

recenzie issoria

 

AKCE, VÝPRODEJE A ZAJÍMAVÉ INFORMACE

Pravidelně připravujeme zajímavé a výhodné akce, které vám pomohou ušetřit nemalé množství peněz. Pokud se chceš dozvědět více o našich vůních nebo zajímavé informace ze světa parfémů sleduj náš blog, který je plný „voňavých“ zajímavostí. Najdeš v něm například horoskop vůní, kde se dozvíš, jaký parfém se hodí právě pro Tvé znamení nebo si přečteš tipy na voňavé dárky pro různé příležitosti.

socialne siete

Vše o nás, o našich parfémech, novinkách a připravovaných akcích se dozvíš také z našich sociálních sítí, kde pravidelně přidáváme informace, recenze a různá tématická videa. Sledovat nás můžeš na:

Instagramu

Facebooku

TikToku

YouTube