----- 🚗 AKCE 🚗------ DOPRAVA jen za 29Kč

Parfemplus se mění na ISSORIA

Parfemplus prochází velkou změnou. Změnili jsme název, logo, webovou adresu. Co se však nemění jsou Tvé oblíbené parfémy ISSORIA, které nyní pořídíš na našem novém webu.

Pokud jsi byl/a naším registrovaným zákazníkem na Parfemplus a vytvořil/a sis u nás objednávku v datu od 01.01.2023, Tvůj účet jsme automaticky přenesli na novou stránku ISSORIA. Abychom Ti to co nejvíce usnadnili, pro přihlášení se do svého účtu stačí kliknout na tento link, kde zadáš svoji emailovou adresu použitou při registraci, na kterou Ti následně přijde odkaz na obnovení hesla.

Po obnovení hesla se automaticky stáváš členem našeho ISSORIA klubu, díky kterému získáváš exkluzivní výhody v podobě CASHBACK bodů a dárků ke každé objednávce. Navíc jsme Ti na Tvé konto připsali až 750 CASHBACK bodů, tedy 750 Kč které můžeš využít při svých dalších nákupech. Na jeden nákup si můžeš uplatnit CASHBACK ve výši 10 % z hodnoty objednaných produktů. Více o našem věrnostním programu si můžeš přečíst ZDE.

Pokud jsi měl/a na Parfemplus účet PARFEMPLUS LADY nebo 15% osobní slevu prosím kontaktuj naši zákaznickou podporu. Po ověření Tvého účtu Ti ke slevě z věrnostního programu přičteme také automatickou slevu.

V případě, že Tvůj účet nebyl přenesen a přeješ si využít výhod členství v ISSORIA klubu, kontaktuj prosím naši zákaznickou podporu. Následně ověříme, zda splňuješ podmínky pro získání CASHBACK bodů, které můžeš využít při svých nákupech na našem novém webu ISSORIA. Pro více informací nás můžeš kdykoli kontaktovat.