Najdi svůj SMĚR v naší 🧭 MAPE VŮNÍ 🧭

"Jsem Radovan Blaho a mám nos na kvalitní vůně."

Stojím za kvalitou vůní značky ISSORIA. Vůním se věnuji celý svůj profesionální život a na trhu s vůněmi působím již od roku 2007. Po téměř 16 letech se však mám stále co učit a to mě na vůních fascinuje a pohání vpřed.

 issoria pribeh

Síla vůní

Z mé praxe vím a vnímám, že vůně mají neskutečnou sílu. Jejich vliv na naše životy jsem si začal uvědomovat až postupem času. Dokáží ovlivnit to jak se cítíme. Jejich síla se dokonale odráží na našem emocionálním vnímání či dokonce rozhodování. "Vůně Ti dokáže dodat energii nebo povzbudit Tě k činům, ke kterým jsi dávno hledala odvahu." Když jsem si to uvědomil, začal jsem pečlivě vybírat vůně, které jsou nositeli právě těchto vlastností. A tak jsem vytvořil značku ISSORIA.

Je pro mě nesmírně důležité, aby každá z našich vůní dokázala v její nositelce nebo nositeli probudit tu správnou emoci, která se stane hnací silou pro vykročení tím správným směrem.


ISSORIA vůně, která tě povede tím správným směrem

Život mi léta přináší do cesty množství lidí, které jakoby opouštěl smysl, byli zmateni, neuměli najít svůj směr a snažili se všemožně v životě zorientovat. Přiznám se i já jsem v životě zažil takové chvíle. A jsem přesvědčen o tom, že i díky vůním jsem se opět vybral tím správným směrem. "Z mých dlouholetých zkušeností mohu říci, že právě vůně Tě dokáže doslova nastartovat, abys získala odvahu a vybrala ses v životě tou správnou cestou, se správným nastavením hodnot." Z každé ISSORIA vůně proto můžeš cítit emoci, která má v Tobě probudit jakýsi hnací motor, odvahu udělat krok vpřed k něčemu výjimečnému. Proto pečlivě čti jednotlivé odkazy uvedené u vůní, které Ti do života vnese konkrétní parfém.

Protože věřím, že zorientovat se v životě, tedy držet ten správný směr, dává lidem pocit štěstí tak jako mně. Jsem hrdý na to, že jsem vytvořil vůně ISSORIA, které ženám i mužům pomohou jít tím správným směrem.“

Ať už Tě zláká východní směr orientálních vůní, západní cesta květinových vůní, severní cesta dřevitých vůní, či jižní cesta plná svěžích vůní, přeji Ti, aby byla plná pozitivních a hodnotných chvil.

ISSORIA PRIBEH